Kia Rio 07/2022 LED:

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Kia Rio 07/2022 LED:

Příspěvekod deserteagle » 01.01.2024 18:33

Ahoj všem. Pokud už je zde probíráno, potom se omlouvám za nová vlákno. Mám Rio koupeno a provozováno v Espana. Rok 07/2021 motor atmosféra 1.2. V česku bych tento ročník koupil s denním svicenim i hlavnimi LED světly. Bohužel pro zaostalé země mezi které Espana patří jsou dodávány staré modely a bylo možne zakoupit only provedeni denní i hlavní klasické žárovky. Auto svítí jako Favorit za komoušu. Po přesedání z VW s Matrixama je tohle skutečné peklo. Líbily by se mi Osramácky, dokonce udajně homologované LEDky. Páchal to tam někdo ? Signalizaci odporu žárovek např. jako má VW snad Kia nemá. Viz dole. Díky za každý postřeh.

P.S. Hlavní světla jsou zásadní téma, sekundárně bych následně pořešil to pseudo denní bludička svícení. Rio i přes mrtvý motor nefunguje špatně a např. zrcadlení velké obrazovky je řešeno daleko lépe než má např koncern. Bohužel svícení je katastrofa a pro roky výroby konec 22 katastrofa velká.

Obrázek
deserteagle Neuvedeno
Nováček
 
Příspěvky: 2  Témata: 1
Registrován: 01.01.2024
Bydliště: Prague  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Kia Rio 07/2022 LED:

Příspěvekod patro16 » 02.01.2024 10:02

tie osram led zatial niesu homologovane pre ziadnu kiu, taktiez aj philips nema zatial pre Rio homologaciu, cize legalne/schvalene to nebude a tym ze mas paraboly tak to bude pri nejakej kontrole aj hned vidiet.

ty by si mal mat tieto svetla ako tu - https://www.youtube.com/watch?v=A1UGlodP2pk, no vymenit to asi pojde ale legalne to nebude
KIA Ceed MY22 1.5T-Gdi Gold plus
patro16 Muž
Přispěvatel fóra
Léta členství
 
Příspěvky: 123  Témata: 3
Registrován: 01.05.2022
Bydliště: Trenčín  Slovakia (sk)
27. sraz Kia-Club.org (1)

Re: Kia Rio 07/2022 LED:

Příspěvekod deserteagle » 02.01.2024 13:33

Jak už jsem psal, auto mám v Espana tady se absolutně na nic nehraje. Řeším to především technicky, mám obavu že se tam nemůžou vejít. Asi budu nucený vytisknout nové, delší zaklopky. Nejsem tuner, pouze bych rád z aute viděl :-) Za odkaz YT díky.
P.S. Shlédnuto. Raději bych se držel Osramu, Philipsu atd. ty nikdy nezklmaly. Tohle viz YT je vyloženě Aliexpress :-(
deserteagle Neuvedeno
Nováček
 
Příspěvky: 2  Témata: 1
Registrován: 01.01.2024
Bydliště: Prague  Czech Republic (cz)


Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé