El.schéma

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

El.schéma

Příspěvekod milous » 11.02.2010 13:13

Ahoj.Dá se prosím někde sehnat (koupit,stáhnout,ukrást ;) ) el.schéma na RIO II, 1,4 , 2007.Kamarád mi daroval KEETEC TS 13 , abych si doplnil centrál dálkáčem.Má to ještě fůru jiných funkcí,které snad ani nechci,ale potřeboval bych najít přípojné body v autě.Asi bychom to s kamarádem nějak doměřili,ale to je hrozná drbačka :thd: .(centrál - ovládání plusovým,nebo mínusovým impulzem či co ,atd ?? ) Děkuji za každou radu.Milous.
KIA RIO , 1 399 ccm, 07/2007 , stříbrná metalíza.
Uživatelský avatar
milous Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 27  Témata: 5
Registrován: 21.01.2010
Bydliště: jižní morava šanov  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: El.schéma

Příspěvekod matej » 12.02.2010 19:25

ak to mas v zaruke tak do toho nesahaj :!: :!: :!: tu na stranke stiahnes v manualoch a schemach to co potrebujes
viewtopic.php?f=61&t=1034
matej
 


km @ l/100km

Re: El.schéma

Příspěvekod milous » 14.02.2010 21:21

Dík za radu, v záruce to nemám-není k tomu serviska-daň za cenu. :x K přístupu na manuály nemám oprávnění,ake SNIKE se nademnou slitoval.
Ahoj Milouš.
KIA RIO , 1 399 ccm, 07/2007 , stříbrná metalíza.
Uživatelský avatar
milous Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 27  Témata: 5
Registrován: 21.01.2010
Bydliště: jižní morava šanov  Czech Republic (cz)

Re: El.schéma

Příspěvekod belize » 03.05.2011 20:33

Mám asi poněkud přihlouplý dotaz, ale co kdyby .... ? Dnes jsem opravoval upevnění spodní mřížky nárazníku a na pravé straně v prostoru za nádržkou k ostřikovačům jsem oběvil :? :? :? volnou(uvolněnou) zástrčku o které nevím kam a k čemu by asi patřila. (má oválný tvar a plastovoupojistku proti vypadení, přívodní šňůra je opatřena jakým si ochranným husím krkem černé barvy.) Jako laik jsem hledal kam v dosahu by mohla asi patřit a nic. Světla na pravé straně svítí komplet, blinkr jde, čerpadýlka ostřikovačů jdou, prostě nevím ??????? :? :? :? :? :? :? :? :? :? Pokud by mi někdo mohl poradit byl bych moc vděčný celkem mě to vylekalo. :thu: :thu:
Nevadí mi názor jiných lidí, ale to že mi ho chtějí vnutit.

S. Johnson
Uživatelský avatar
belize Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 83  Témata: 11
Registrován: 29.11.2007
Bydliště: Vysočina  Czech Republic (cz)

Kia Rio II (2007)
53000 km @ 7.2 l/100km

Re: El.schéma

Příspěvekod matej » 03.05.2011 20:37

tu volnu koncovku s kablom mam aj ja a nieje zapojena
matej
 


km @ l/100km

Re: El.schéma

Příspěvekod belize » 03.05.2011 21:10

Díky to jsi mě celkem uklidnil. Docela mě to vylekalo. :yes:
Nevadí mi názor jiných lidí, ale to že mi ho chtějí vnutit.

S. Johnson
Uživatelský avatar
belize Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 83  Témata: 11
Registrován: 29.11.2007
Bydliště: Vysočina  Czech Republic (cz)

Kia Rio II (2007)
53000 km @ 7.2 l/100km

Re: El.schéma

Příspěvekod matko100 » 04.05.2011 19:34

Ten konektor nezapojeny tam ma aj ja
matko100 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 80  Témata: 8
Registrován: 02.01.2008
Bydliště: Nitra  Slovakia (sk)

Re: El.schéma

Příspěvekod mat177 » 04.05.2011 22:30

Není to na mlhovky? Teˇse ale dívám že matej tam mlhovky má zapojené tak asi nee :oops:
mat177 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 22  Témata: 3
Registrován: 20.02.2011
Bydliště: Vsetín  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2011)
20000 km @ 6 l/100km

Re: El.schéma

Příspěvekod devilsm0 » 06.06.2011 16:03

Ahojte. Nevie mi niekto poradiť. Mam kia rio 1,4 2008. Chcem si dať Led denné svietenie. V príručke od auta mám písane kde sa ma nachádzať poistka na denne svietenie ja ju tam nemám a zaujíma ma že keď tam dám poistku tak kde na konektore/och nájdem napájanie pre svetlo a či tam ešte treba dačo doložiť.
devilsm0 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  
Registrován: 03.06.2011
Bydliště: ruzomberok  Slovakia (sk)

Re: El.schéma

Příspěvekod Tono10 » 08.10.2011 12:34

Aj mna by to velmi zaujimalo mam KIA Rio 2006....kupil som si DO k centralu a neviem k comu to pripojit pretože nasiel som riadiacu jednotku motora no nie riadiacu jednotku centralu.....velmi by som potreboval podrobny popis a nejake foto by tiez pomohli....a este by som chcel vediet aky je to tip centralu(negativne, pozitivne, negativno-pozitivne) DAKUJEM

 ! "Beda" píše:
Tri dalsi duplicitni temata byla odmazana :!: Dodrzuj pravidla fora viewtopic.php?f=190&t=2256
Tono10 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 08.10.2011
Bydliště: Prešov  Slovakia (sk)

Re: El.schéma

Příspěvekod 71Jany71 » 08.10.2011 15:49

devilsm0 píše:Ahojte. Nevie mi niekto poradiť. Mam kia rio 1,4 2008. Chcem si dať Led denné svietenie. V príručke od auta mám písane kde sa ma nachádzať poistka na denne svietenie ja ju tam nemám a zaujíma ma že keď tam dám poistku tak kde na konektore/och nájdem napájanie pre svetlo a či tam ešte treba dačo doložiť.

Žiadnu poistku nerieš. Jeden vodič pripoj na kostru, druhý na + vodič parkovačiek a tretí na akýkoľvek vodič, ktorý je po naštartovaní pod napätím ( pri vypnutých svetlách). Ja som tretí zapojil do pojistkovej skrinky pri motore :thu:
KIA RIO SEDAN 12/2006 1,4 71kw 122 000km 6,2 - 6,8 l/100km v lete do 7,7 v zime
Uživatelský avatar
71Jany71 Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 141  Témata: 4
Registrován: 04.09.2011
Bydliště: SK  Slovakia (sk)

Kia Rio II (2006)
122000 km @ 6.8 l/100km

Re: El.schéma

Příspěvekod visna » 20.10.2011 12:47

Presne takto som to chcel vyriesit aj ja s tou poistkou pre denne svietenie ktora je v poistkovej skrini ale najprv som to zmeral a na moje pocudovanie ta poistka (ona tam vlastne nieje) je stale pod napetim aj ked je auto zamknute a vsetko vypnute, takze som sa vykaslal na to pretoze ak by som to zapojil na tu original poistku tak by tie svetla svetili aj pri vypnutom a zamknutom aute.
visna Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 48  
Registrován: 04.05.2011
Bydliště: Malacky  Slovakia (sk)

Re: El.schéma

Příspěvekod Bred » 14.09.2017 18:40

matej píše:tu volnu koncovku s kablom mam aj ja a nieje zapojena

A co takhle světla do mlhy která tam nejsou ale je to příprava na ně.
Bred Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  Témata: 1
Registrován: 12.09.2017
Bydliště: Děčín  Czech Republic (cz)


Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé