zabezpeceni anteny

Styling, lak, střešní nosiče atd.

zabezpeceni anteny

Příspěvekod superhero495 » 10.07.2011 01:40

stala se mi ted neprijemnost. Nejaky dobrak od kosti si dlouhodobe pujcil bez svoleni antenni prut z meho RIA. Novy stoji cca 50Kc, takze to neresim, ale mam dotaz esi se da zabezpecit antena proti moznosti vysroubovani na rio? zkousel jsem treba odsroubovat antenu z tatkovy fabie a neslo to. i kdyz to bylo vysroubovany, tak tam byla nejaka pojistka proti vytazeni ci co, musel bych to vyrvat abych to dostal ven, to jsem samozrejme neriskoval nejake poskozeni. Na riu vim, ze jsem to mohl normalne vysroubovat.
pokud mate tip jak zabezpecit prut proti kradezi, tak dejte vedet idealne prihodte link.
Diky
Kia Rio, 1,4 71kW, rv 12/2005
superhero495 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 10  Témata: 2
Registrován: 22.06.2010
Bydliště: Morava  Czech Republic (cz)

Kia Rio II (2005)
31000 km @ 7.1 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: zabezpeceni anteny

Příspěvekod souk69 » 10.07.2011 13:12

No šlo by trochu vteřinového lepidla na závit a našroubovat :yes: Ale pak se může stát, že to někomu nepůjde vypůčit a urve to celý. :shock: To raději investuj 50 kč, třeba se ti už víckrát neztratí :thu:
červená Kia Ceed sw 1,6 CRDI
Uživatelský avatar
souk69 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 518  Témata: 2
Registrován: 01.05.2009
Bydliště: Plzen  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
0 km @ 0 l/100km

Re: zabezpeceni anteny

Příspěvekod Kmet » 10.07.2011 16:53

Obvykle úplně stačí dotáhnout anténu kleštěmi ( ty asi sebou ti nenechavci standartně nenosí ;) ) a rukou pak nejde povolit - udělal jsem to tak přítelkyni a měla klid, jelikož do té doby měla "spotřebu" cca jednu anténu měsíčně :(. Ale jak píše *souk69* : někdy je lepší postrádat "pajdu" než půlku střechy :yes:
Když do pekla, tak na krásném koni!!!
Uživatelský avatar
Kmet Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 349  Témata: 1
Registrován: 24.07.2010
Bydliště: Ostrava - Hrabůvka  Czech Republic (cz)
Sponzor (2)

Mazda 3 (2018)
45000 km @ 6.4 l/100km

Re: zabezpeceni anteny

Příspěvekod pawlow » 09.09.2011 21:43

jedna noc v Praze a uz jsem taky bez anteny,,,
doufam, ze je na Ceed taky sroubovaci a ne odtrhavaci..
kde jsi ten bicik za řé CZK koupil?
dik
Uživatelský avatar
pawlow Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 143  Témata: 9
Registrován: 11.01.2010
Bydliště: Budyšín - Bautzen  Germany (de)

Kia cee'd SW (2010)
72800 km @ 5.7 l/100km

Re: zabezpeceni anteny

Příspěvekod pawlow » 28.11.2011 16:18

Jenom kratka recenze anteny za 100 CZK z Glubusu (klasicka antena) - prijem byl o mnoho horsi, nez s puvodni kiackou (co mi nekdo ukradl) - ted jsem zkusil z antenu z Fabie pritelkyne a originalni skodovacka antena - uplne nejlepsi, perfektni prijem, ktery se neztraci ani po dlouhych cestach, takze jdu na vrakoviste pro SKODA-Antenu
Uživatelský avatar
pawlow Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 143  Témata: 9
Registrován: 11.01.2010
Bydliště: Budyšín - Bautzen  Germany (de)

Kia cee'd SW (2010)
72800 km @ 5.7 l/100km


Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé