drnčení - bručení

Trápí Vás něco na voze?

drnčení - bručení

Příspěvekod milous » 27.01.2010 11:00

Ahoj. RIO II 1,4 30 000 km.
Zhruba tak od 60km/hod. při pravem oblouku se někde od předku - já to slyším vpravo jako od kola,spolujezdec zleva ?? - ozývá drnčení-bručení :? které se ztratí při srovnání kol.Je jedno jestli v tahu nebo ne,bručí to stejně i když začnu přibrzďovat.Včera jsem s tím byl u :kia: Znojmo,buhužel napadlo tolik sněhu,že se to nedalo mechošům předvést,auťák prošmírovali úplně celej,ale nic.Cestou domů-nic,nedalo se jet,ale dnes cestou z noční již to šlo - a je to tam! :help: Nemáte s tím prosím někdo nějaké zkušenosti ?? Děkuji Milouš.
KIA RIO , 1 399 ccm, 07/2007 , stříbrná metalíza.
Uživatelský avatar
milous Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 27  Témata: 5
Registrován: 21.01.2010
Bydliště: jižní morava šanov  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: drnčení - bručení

Příspěvekod Tesik » 27.01.2010 17:38

Zdravím tak v prvé řadě bych se podíval pod auto doprostřed jak je řízení-je možné že ses už podíval ale známému to dělá ted v zimě měl tam led.Po chvíli jízdy jak se vše zahřálo tak to bylo dobré.
Pak bych bych to prolezl celé hlavně u toho kola jak píšeš jestli je tam vše jak má být.I když v Kia nic nenašli-divné.A máš auto venku či v garáži??
Myslím že je to pouze tím jak je sníh a tuhý mráz.Ahoj
Uživatelský avatar
Tesik Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 148  Témata: 10
Registrován: 19.03.2009
Bydliště: u Jihlavy  Czech Republic (cz)

Re: drnčení - bručení

Příspěvekod milous » 27.01.2010 18:13

Ahoj.
Je fakt ,že to začalo najednou ve sněhu a mrazu,ale napřed jsem to prohlíd já z venku - led a podobně -pak teda v teple na zvedáku servisáci - ložiska,řízení....... a prd.No, jak se vyčasí,tak tam vlítnu znova,ať si to poslechnou-ono je to cítit i na volantu-a snad na to přijdou.Dám vědět.DíkMilous.
KIA RIO , 1 399 ccm, 07/2007 , stříbrná metalíza.
Uživatelský avatar
milous Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 27  Témata: 5
Registrován: 21.01.2010
Bydliště: jižní morava šanov  Czech Republic (cz)

Re: drnčení - bručení

Příspěvekod matej » 28.01.2010 07:54

ten zvuk sa moze prenasat od ktorehokolvek kolesa nech skontroluju v servise vsetky loziska
matej
 


km @ l/100km

Re: drnčení - bručení

Příspěvekod milous » 12.05.2010 15:10

Tak se konečně mechanikům - :kia: Hustopeče - podařilo diagnostikovat a odstranit to drnčení.Ložisko v kole PP.Bylo to dvakrát ve Znojmě a
nic.Hustopeče mohu doporučit.Milous.
KIA RIO , 1 399 ccm, 07/2007 , stříbrná metalíza.
Uživatelský avatar
milous Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 27  Témata: 5
Registrován: 21.01.2010
Bydliště: jižní morava šanov  Czech Republic (cz)

Re: drnčení - bručení

Příspěvekod Draeger » 30.09.2012 14:09

Výměna ložisek pomohla.Odešli mi v 70 tis.km :-( Nechal jsem dát kvalitní a od té doby bez problémů.
Draeger Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  Témata: 3
Registrován: 16.12.2010
Bydliště: Praha-západ  Czech Republic (cz)


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé