Problémy so štartovaním

Trápí Vás něco na voze?

Problémy so štartovaním

Příspěvekod Bohuš » 03.11.2010 07:24

Mám problém. Stalo sa mi pár krát ak som mal asi štvrť nádrže paliva , niekedy menej, kontrolka nesvieti že je minimum a motor točí na prázdno a nenaštartuje. Po dotankovaní na piaty krát, nikedy 2 -3 krát. Ak je nádrž do polovice nie je problém.KIA Rio II -má 1,5 roka.Neviem čo stým čo tam blbne.
Bohuš Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 7  Témata: 1
Registrován: 29.06.2009
Bydliště: Horná Kráľová  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Problémy so štartovaním

Příspěvekod zulyk » 03.11.2010 21:18

nebude to nahodu imobilizer?:)
Hyundai I30 Fastback
1,4 TGDI
zulyk Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 949  
Registrován: 19.07.2010
Bydliště: VT  Slovakia (sk)
Sponzor (2)

Re: Problémy so štartovaním

Příspěvekod Tesik » 04.11.2010 13:43

zulyk píše:nebude to nahodu imobilizer?:)


nene imobilizér to nebude jelikož pokud je vadný čip v klíčku tak by nešlo ani nahodit startér.A on píše že že se jen otáčí-takže imobilizér ok.Hledat vadu někde jinde možná v hadicích na přívod paliva nebo sítko paliva-nebo také závada ve vstřikovací jednotce.Lépe poradit neumím.Čaooo
Uživatelský avatar
Tesik Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 148  Témata: 10
Registrován: 19.03.2009
Bydliště: u Jihlavy  Czech Republic (cz)

Re: Problémy so štartovaním

Příspěvekod thunder » 04.11.2010 15:31

ahoj prave som riesil dneska na garancke tento problem ..ale so ceedom.tiez ma auto priznaky ako tvoje ale mne to robi i ked mam aj plnu nadrz alebo polovicnu...trosku som narobil vetri ze to chcem vidiet opravene,,lebo uz som nemohol dalej...auto furt neslo startovat hocide ma nechalo a to mam aj 21mesacnu dceru..tak si viete predstavit ake som mal nervy.... :angry: :angry:
prisiel som po auto a primacii technik povedal ze pocitac vyhodil chybu ze starter nekomunikuje poriadne s klucom...boli mi menene aj sviecky 4ks bo stare boli pomali obhorene...aspon co som teda videl...tak sa dohodlo prehratie soft klucov ci take daco splietal..tak dufam ze sa to poriesi bo som mu povedal ze ked nie tak nech cakaju navstevu zas.. tak som zvedavy.. :x
Uživatelský avatar
thunder Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 698  Témata: 1
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: TOPOLCANY  Slovakia (sk)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
21000 km @ 7.2 l/100km

Re: Problémy so štartovaním

Příspěvekod zulyk » 04.11.2010 17:14

Tesik píše:
zulyk píše:nebude to nahodu imobilizer?:)


nene imobilizér to nebude jelikož pokud je vadný čip v klíčku tak by nešlo ani nahodit startér.A on píše že že se jen otáčí-takže imobilizér ok.Hledat vadu někde jinde možná v hadicích na přívod paliva nebo sítko paliva-nebo také závada ve vstřikovací jednotce.Lépe poradit neumím.Čaooo



pokial viem, tak chybny imobilizer zablokuje privod paliva do motora, cize motor nechytne, ale starter funguje stale, cize motor toci a toci, ale nenaskoci, opravte ma, ked sa mylim

kolega s riom: nevynechava ti nahodou palivove cerpadlo? pred startovanim by si mal stale pocut taky kratky bzukot
Hyundai I30 Fastback
1,4 TGDI
zulyk Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 949  
Registrován: 19.07.2010
Bydliště: VT  Slovakia (sk)
Sponzor (2)

Re: Problémy so štartovaním

Příspěvekod Bohuš » 24.08.2011 10:12

thunder píše:ahoj prave som riesil dneska na garancke tento problem ..ale so ceedom.tiez ma auto priznaky ako tvoje ale mne to robi i ked mam aj plnu nadrz alebo polovicnu...trosku som narobil vetri ze to chcem vidiet opravene,,lebo uz som nemohol dalej...auto furt neslo startovat hocide ma nechalo a to mam aj 21mesacnu dceru..tak si viete predstavit ake som mal nervy.... :angry: :angry:
prisiel som po auto a primacii technik povedal ze pocitac vyhodil chybu ze starter nekomunikuje poriadne s klucom...boli mi menene aj sviecky 4ks bo stare boli pomali obhorene...aspon co som teda videl...tak sa dohodlo prehratie soft klucov ci take daco splietal..tak dufam ze sa to poriesi bo som mu povedal ze ked nie tak nech cakaju navstevu zas.. tak som zvedavy.. :x




Zdravím .. ako funguje štartovenie. Mne sa celú zimu nič nedialo, všetko ok. Bol som v júli na 2.garančke prehrali sowthare riad.jednotky, klúče a teraz ked došli zasa vysoké teploty štartovanie rapluje. Ma to včera riadne sralo ke´d som behal po lekároch.
Bohuš Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 7  Témata: 1
Registrován: 29.06.2009
Bydliště: Horná Kráľová  Slovakia (sk)


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé