Rezonance

Trápí Vás něco na voze?

Rezonance

Příspěvekod Rada Haryk » 28.07.2011 00:25

Ahojky,ted jsem na dovolené a před odjezdem na dovolenou jsem byl v servisu na přivaření úchytu výfuku protože jsem si myslel že právě onen výfuk při otáčkách 2500 ot/min.rezonuje.Ale po odjetí se rezonance ozývá znovu ale pouze na 2500 ot/min.Když jsou otáčky pod nebo nad tak je ticho,prosím co to může způsobovat,29.7.2011 mi končí záruka a tak se připravuji na nejhorší....asi výfuk že(nebo něco jiného)....na autech co jsem měl před Riem jsem se s touto rezonancí nesetkal...díky za rady...
Rio II 1.4 16V Tropical Red Active Plus
Uživatelský avatar
Rada Haryk Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 99  Témata: 9
Registrován: 01.08.2008
Bydliště: Milovice  Czech Republic (cz)

Kia Rio II (2008)
175000 km @ 6.7 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Rezonance

Příspěvekod zulyk » 09.12.2016 13:04

stara tema, ale mam rovnaky problem...na privarenie drziaka vyfuku som bol uz 2x...pricom som narazil, ze presne takyto problem vyrobca riesi aj v TSB, konkretne TSB-ENG-120r1...odpoved som zial dostal, ze tato TSB sa nevztahuje na nasu oblast, co mi je trocha divne, kedze tento problem som urcite nemal sam...neviem, ci sa s tym niekto stretol, asi tazko

s tymi rezonanciami to mam takisto rovnake, ale ine otacky, cca okolo 2000 ot/min. .... v servise prisli s tym, ze vraj to moze sposobovat prevodovka... co to bolo v tvojom pripade? mozno sa este dockam odpovede :)
Hyundai I30 Fastback
1,4 TGDI
zulyk Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 949  
Registrován: 19.07.2010
Bydliště: VT  Slovakia (sk)
Sponzor (2)

Re: Rezonance

Příspěvekod zulyk » 14.02.2017 08:30

takze, po viac ako mesiaci v autorizovanom servise a oprave prevodovky, rezonancie ostali...bohuzial, zly tip z ich strany...takze co dalej, poradi niekto? nejaky tip? nikto sa s takym niecim nestretol? :)
Hyundai I30 Fastback
1,4 TGDI
zulyk Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 949  
Registrován: 19.07.2010
Bydliště: VT  Slovakia (sk)
Sponzor (2)

Re: Rezonance

Příspěvekod zulyk » 01.03.2017 15:15

problem konecne odstraneny, na treti pokus to vyslo...poskodena spojkova lamela...vymena komplet spojky na vlastne naklady (v zarucnych podmienkach je ale uvedene, ze na pritlacny tanier sa vztahuje zaruka - servisom neuznane, takze bude nasledovat reklamacia)
Hyundai I30 Fastback
1,4 TGDI
zulyk Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 949  
Registrován: 19.07.2010
Bydliště: VT  Slovakia (sk)
Sponzor (2)


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé