ZÁMEK KO! BERU KAŽDOU RADU

Trápí Vás něco na voze?

ZÁMEK KO! BERU KAŽDOU RADU

Příspěvekod viktornehoda » 25.09.2015 19:49

Zdravím vás, jsem tu nový ale s vozy značky Kia mám už dost zkušeností :) Pride,3xsportage a ted RIO COMBI 1.3 60kw r.v 8/2004

Auto jsem koupil po dvouleté odstávce na zahradě :) 1.maj 130 najeto klima vše v el... vcelku pěkné auto :)

ted problém.pravé přední dveře mají něco zlomené v zámku nebo jen zrezlé od těch deštů ... prostě.Přijdu chci odemnout
central odemkne všechny dvee ale pokud ihned neotevřu dveře zamky zaskočí zpět. Ihned jsem vědě že vinou jsou pravé dveře nejdou otevřit ani zevnitř ani zvenku.Zkoušel jsem tahat za tahlo současne tahat za kličku stříkat olej a wdko všemi možnými škvírami co šly ale bohužel autíčko si nedá říct..... řešil tohle už někdo?? nejlepe z MS kraje? Potřebuji radu.
mám v současné době dve myšlenky vyvratte mi to pokud je to debilita prosím.
Povolit šroubek u vnitřni otviraci kliky a dále (hádam že pod madlem je pod plastovu krytkou rovněž šroubek.Pokud je povolím nějak odtáhnout při staženem okne plato a něčím (elektroda) vyháčkovat.. je to možné? nedělal to někdy někdo prakticcky nevím kde sahnout věřte nebo né ale po nocích chodím na pařbu spíš,než vykrádám auta :/Potom mě napadlo už jen vzit flexu a tapec rozřezat a doufat že neprořiznu nějaky kabel od oken nebo tak ale to nejspiš ne ..... když budu u sloupu řezat.. posleze koupit mechanismus zamku asi nový nebo promazat a doufat že si dá řict.. jinat tapec stoji 1100 kč takže stim jsem kdyžtak smiřeny.. Jinak ještě mam postřeh že když taham za vnitřni kličku zřetelně se něco hýbe u mechanismu zámku,to řkam kdyby někoho napadlo že klička je urvaná.. (pak by šla alespon venkovni klika)...... Pokud mi to napišete že musim fakt tapec krájet zitra rozjedu svou makitu ..ale hošíííííí vysavat pak týden interier :D chapete... Pokud někdo ví jak vyháčkovat zaplatím mu za tuto zaškodnickou službu :) samozřejmně se prokažu že auto je moje :D
viktornehoda Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  Témata: 2
Registrován: 25.09.2015
Bydliště: OSTRAVA  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: ZÁMEK KO! BERU KAŽDOU RADU

Příspěvekod Beda » 26.09.2015 07:48

Sice je ti tento navod v tvem pripade skoro na nic, ale i tak posilam navod na rozdelani dveri Ria.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8251  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: ZÁMEK KO! BERU KAŽDOU RADU

Příspěvekod Kořas » 11.07.2016 10:48

Jen doplním, pokud by se to někoho týkalo, řešil jsem se s mým dvorním mechanikem stejný problém. Jedná se o prasklou malou pružinku v zámku dveří, je potřeba rozdělat celé tapecí vyndat zámek a jen přitáhnout tu pružinku. Vyháčkovat se to zvenku běžně nedá, je tam proti tomu ochrana. Pokud se nedají dveře u řidiče vůbec otevřít (můj případ) je nejednodušší vyndat pojstku centrálu aby to nelítalo pořád nahoru a dolu a nastupovat od spolujezdce a otevírat si klíčkem. Pak zevnitř drátem vyháčkovat nebo nějak otevřít dveře u řidiče (dělal mechanik jen jsem přihlížel) aby se dal sundat tapec a pak už vymontovat ten zámek.

Jinak bacha na servisy, rádi si za tohle naúčtují sundání dveří a výměnu celého zámku (cena přes dva tisíce kč) oprava je pak u zkušeného mechanika za hoďku práce bez nutnosti dokoupit nějaký díl.
Kořas Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  
Registrován: 28.04.2016
Bydliště: Liberec  Czech Republic (cz)


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé