Jste s vaším současným vozem Kia spokojeni?

Rádi uvítáme Váš názor v našich anketách.
Your opinion is welcomed.

Jste s vaším současným vozem Kia spokojeni?

Ano plně.
100
40%
Ano, ale má své mouchy, které toleruji.
140
56%
Spíše ne.
7
3%
Určitě ne, už nikdy více Kia.
4
2%

Celkem hlasů : 251

Re: Jste s vaším současným vozem Kia spokojeni?

Příspěvekod zdenek.r » 26.12.2017 10:58

CeeD SW 2011, najeto 100000km, jenom výměna palubky- servis mě přesvědčil, že se to kvůli malý bouličce vyplatí. Jinak zaplatPánbůh na to nikdo nemusel šahat. I týpek v STK si to celkem pochvaloval- míněna tahle typová řada. Jsem spokojenej, za 300000 bych podobný nesehnal.Z
zdenek.r Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství

Kia cee'd SW (2011)
12000 km @ 4.9 l/100km

• Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Re: Jste s vaším současným vozem Kia spokojeni?

Příspěvekod kapitan » 26.12.2017 11:18

Můžu hodnotit 2x:
Kia Sportage (2011) - krásné auto v době uvedení na trh,provozováno celkem 6 let bez sebemenších potíží. Pravidelný servis v KIA. 7 letá záruka výborná .. při prodeji bylo auto pořád v tovární záruce ! Slušné renomé značky Kia na trhu ojetin. Mohu konstatovat,že výše uvedené aspekty se určitě projevily při následném prodeji,neboť tak dobře jsem ojeté auto snad ještě neprodal(autobazar)!
Kia Rio ( 2007)- auto určené jako druhé do rodiny. Bezproblémové auto,které plnilo vše co se od něj očekávalo. V současné době s ním jezdí dcera,která s ním získává řidičské zkušenosti. Auto má vyměněny rozvody,kul.čepy,brzdy vč.kotoučů. Jinak vše původní.
Vadí mi na Kia(ostatní asijská auta)- není možno si specifikovat výbavu dle přání. U nové Sportage by jsem musel jít až do maximální výbavy,abych měl to co jsem chtěl. Za ty peníze už lze ovšem vybírat z větší nabídky. V možnosti konfigurace jsou na tom evropská auta o poznání lépe. Ceny servisu a ND,zde je cena vyšší :o ! Garanční prohlídka Škoda Superb je mírně nižší jak Sportage (5900 kč -olej,kabin.filtr,prohlídka).
Celkově lze říci,že do budoucna se určitě s KIA počítá :thu:
Škoda Superb Style 1,8 TSI
Škoda Citigo
Kia Rio 2007
KIA Sportage; Comf+;1,6GDi - prodáno
kapitan Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství

9. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (7) TOP sponzor (1)

Skoda Superb (2016)
0 km @ 0 l/100km

Předchozí

Zpět na Hlasování / Polls