Jak casto myjete svuj vuz?

Rádi uvítáme Váš názor v našich anketách.
Your opinion is welcomed.

Jak casto myjete svuj vuz?

1x tydne
34
10%
2x tydne
9
3%
1x za mesic
103
31%
2x za mesic
43
13%
3x za mesic
11
3%
1x za 2 mesice
64
19%
1x za 3 mesice
24
7%
1x za 4 mesice
7
2%
1x za 5 mesicu
4
1%
1x za 6 mesicu
20
6%
1x za 7 mesicu
0
Žádná hlasování
1x za 8 mesicu
0
Žádná hlasování
1x za 9 mesicu
0
Žádná hlasování
1x za 10 mesicu
1
0%
1x za 11 mesicu
0
Žádná hlasování
1x za rok
4
1%
1x za 2 roky
2
1%
Moje auto jeste nepoznalo houbu, sampon a vodu!
3
1%
 
Celkem hlasů : 329

Re: Jak casto myjete svuj vuz?

Příspěvekod dedojozef » 05.02.2011 23:30

Moje treba hádam už druhý mesiac, ale kto by pre umývaciu linku skladal nosič lyží skoro uprostred sezóny.
dedo jozef SPORTAGE FL FREEDOM 2.0 CRDI/4WD 105 555 km
Uživatelský avatar
dedojozef Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 159  Témata: 2
Registrován: 01.01.2010
Bydliště: Likavka  Slovakia (sk)
10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1) 3. místo (2) Sponzor (6)
TOP sponzor (1) Nejvzdálenější účastník srazu (3)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Jak casto myjete svuj vuz?

Příspěvekod Čambrla » 05.02.2011 23:47

To je taky důvod, proč nelyžuji.... :lol: :lol:
cambrla@centrum.cz
Uživatelský avatar
Čambrla Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2014  Témata: 49
Registrován: 14.12.2008
Bydliště: okr. Benešov  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1)
11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)
Organizátor srazu (17)

Kia cee'd GT II (2013)
123456 km @ 8.2 l/100km

Re: Jak casto myjete svuj vuz?

Příspěvekod souk69 » 06.02.2011 10:05

:roll: Já myji podle potřeby a v zimě pokud je nad nulou :yes: . Umývám auto ručně houbou a splachuji buď jen hadicí nebo vapkou. Ještě jsem s žádným autem v myčce nebyl. :D
červená Kia Ceed sw 1,6 CRDI
Uživatelský avatar
souk69 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 518  Témata: 2
Registrován: 01.05.2009
Bydliště: Plzen  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
0 km @ 0 l/100km

Re: Jak casto myjete svuj vuz?

Příspěvekod centralnifido » 06.02.2011 10:13

Pokud máte čas na to si hrát s autem a bojíte se myčky tak to se máte . To jste jako můj soused , na rodinu kašle ale hlavně že má stále umyté ručně auto . Na myčce nevidím nic špatného a s lakem to nic nedělá . Lidi - auto má sloužit vám a ne vy jemu ????
Uživatelský avatar
centralnifido Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 292  
Registrován: 06.07.2009
Bydliště: Česká Lípa  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
17600 km @ 5.5 l/100km

Re: Jak casto myjete svuj vuz?

Příspěvekod MIRI K. » 06.02.2011 11:17

Souhlasím s Fídem - nikdo netvrdí oprašovat každý den ;)
Ale přece jenom je to moje KIKINKA a nějaký ten pátek ještě bude v rodině :D
Moc toho sice nenakecá,ale to mi neva :lol: :lol: hlavně při jízdě :lol:

A co teprv na klubových fotečkách a záznamech - tam musí být činaná !!! :D :D

Jinak u mě vše v poho.... nebo ? 8-)
Uživatelský avatar
MIRI K. Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 35  
Registrován: 19.05.2009
Bydliště: Č. Budějovice  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1)
Sponzor (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
70000 km @ 6.5 l/100km

Re: Jak casto myjete svuj vuz?

Příspěvekod centralnifido » 06.02.2011 11:28

To asi každý tady má kikinku minimálně na pár let , Ale jak říkám , pokud někdo jezdí hodně km. tak při jízdě mi to je jedno a hlavně teď v zimě . Umejete to a za den je to jako prase znovu . Myčka vám to auto nesežere . a co se týče wapky - to je super sajrajt - vemte si jakým tlakem na to stříkáte ??? To by odlouplo i slona ze silnice .
Uživatelský avatar
centralnifido Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 292  
Registrován: 06.07.2009
Bydliště: Česká Lípa  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
17600 km @ 5.5 l/100km

Re: Jak casto myjete svuj vuz?

Příspěvekod souk69 » 06.02.2011 12:58

centralnifido píše:Pokud máte čas na to si hrát s autem a bojíte se myčky tak to se máte . To jste jako můj soused , na rodinu kašle ale hlavně že má stále umyté ručně auto . Na myčce nevidím nic špatného a s lakem to nic nedělá . Lidi - auto má sloužit vám a ne vy jemu ????

:? To jako nevím, proč bych měl na někoho kašlat :shock: ta chvíle, než se auto vevnitř vyluxuje a zvenku opláchne se vždy najde :yes: Určitě to budu mít hotové dříve, než ty zajedeš do myčky a zpět :tongue: Pokud ji teda nemáš hned za rohem :yes: A u vapky při oplachu auta použiji samazřejmě menší tlak, než když meju slona.............. ;)
červená Kia Ceed sw 1,6 CRDI
Uživatelský avatar
souk69 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 518  Témata: 2
Registrován: 01.05.2009
Bydliště: Plzen  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
0 km @ 0 l/100km

Re: Jak casto myjete svuj vuz?

Příspěvekod Čambrla » 06.02.2011 13:08

Při předloňské vánoční jízdě jsem hovořil s Martinem, který byl tehdy manažerem pumpy v Čestlicích, kde je i myčka. Po tom, co mi říkal, si jsem jistý, že do kartáčů půjde jen v nouzi, a to si to ještě rozmyslím. Já mám svou wapku, kde si zpravidla (snad mimo kol) nikdy nedávám přímý proud bez toho, abych si nenaštelovat aspoň trochu "vějíř". Kdysi, se svým starým autem, jsem byl v myčce, kde obsluha nejprve projela auto proudem z wapky a polovina mých nálepek na autě byla poškozená. V práci máme wapku, kterou když zapnu, tak mi to odrazí ruce. Takovou profi samozřejmě doma nemám, tak nevidím důvod, proč ji nepoužívat. Ale každý umýváme své auto způsobem, který nám vyhovuje a tak často, jak chceme nebo potřebujeme. Je jasné, že pokud jezdím denně ve ***, tak to skutečně dvakrát měsíčně umývat nebudu. Ale ať si to každý dělá, jak potřebuje. Je to jen a jen jeho věc. ;)
cambrla@centrum.cz
Uživatelský avatar
Čambrla Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2014  Témata: 49
Registrován: 14.12.2008
Bydliště: okr. Benešov  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1)
11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)
Organizátor srazu (17)

Kia cee'd GT II (2013)
123456 km @ 8.2 l/100km

Re: Jak casto myjete svuj vuz?

Příspěvekod souk69 » 06.02.2011 13:44

:yes: :yes:Souhlas................ :thu:
červená Kia Ceed sw 1,6 CRDI
Uživatelský avatar
souk69 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 518  Témata: 2
Registrován: 01.05.2009
Bydliště: Plzen  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
0 km @ 0 l/100km

Re: Jak casto myjete svuj vuz?

Příspěvekod vladislav » 06.02.2011 15:36

Ten lak je hodně měkký pokud je auto nové..O tom se mohla přesvědčit většina z nás kdo to trochu sleduje..Není moc rozdíl mezi metalízou a normální barvou.. :( ..Já byl v myčce poprvé až ted po 3 letech..Hodně záleží jaký typ té wapky je...S teplou vodou,voskem jich přibývá....Myslím,že o hodně více lidí využívá právě toto mytí ...K benzínce kam jezdím je 5 stání na wapku a jedna myčka...Wapka je pořád plná..A myčka dost prázdná..O tom si může každý udělat obrázek sám..
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

Re: Jak casto myjete svuj vuz?

Příspěvekod centralnifido » 06.02.2011 18:59

Mluvil jsem s jedním z managerů Škody auto a.s. a i tvrdost laku při opuštění vozidla ze závodu byla na pořadu , Byl jsem ujištěn že lak jak metalický , tak i klasický je po opuštění závodu v naprostém pořádku co se týče jeho tvrdosti . Laku dnes neuškodí dnes už žádné mycí linky jelikož jejich kartáče už nejsou to co bývalo za komunistů a hned po nich. To je jen předsudek mnoha lidí stejně jako to , že auto se má ještě zajíždět opatrně . Lidi , žijeme v 21. století a ne u opic . Nedovedu si dost dobře představit že bych koupil auto a jel do myčky , a tam mi podle vás slezl lak až pomalu na plech . Vždyť je to blbost tak s tím už přestaňte . :twisted: Víte kolik by muselo mít automobilek reklamací ??? Zapomeňte na předsudky a než tu něco napíšete o měkosti laku , tak si to nejprve ověřte . :drink:
Uživatelský avatar
centralnifido Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 292  
Registrován: 06.07.2009
Bydliště: Česká Lípa  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
17600 km @ 5.5 l/100km

Re: Jak casto myjete svuj vuz?

Příspěvekod vladislav » 06.02.2011 19:12

Nevím jestli Škodovka používá také vodou ředitelné laky??,Ale Kia to tak má...O tom,že ten lak nestojí za nic mluví i samotní prodejci..Nejlepší ověření je vlastni praxi....Na nějaké managery dneska asi člověk nemůže dát..Že by pomlouval svůj výrobek nebo odhaloval jeho slabiny se nedá předpokládat...
Co jsem mohl mluvit s kolegy na srazech i zde na clubu ten lak je naproti druhým lakům hodně měkký ze začátku než vytvrdne trvá nějakou dobu....Mají na toto stejný názor ..Ale jak už zde psal Čambra ať si každý dělá co pokládá za vhodné..Je to jen a jeho věc..
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

Re: Jak casto myjete svuj vuz?

Příspěvekod centralnifido » 06.02.2011 19:24

Ne všichni prodejci . Ne všichni . A pokud vím tak vodou ředitelné barvy mají i v koncernu WV , tedy i Škoda auto . Koneckoncům takže když se půjdu podívat do autosalonu , opřu se tam o nové auto , tak mu tam udělám minimálně otlačeniny v laku joo ??? Nech toho . Vždyt je to blbost .
Uživatelský avatar
centralnifido Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 292  
Registrován: 06.07.2009
Bydliště: Česká Lípa  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
17600 km @ 5.5 l/100km

Re: Jak casto myjete svuj vuz?

Příspěvekod centralnifido » 07.02.2011 22:17

Tak jsem byl dnes jelikož bylo super počasí vyluxovat , umýt interiér a i auto jako takové . Přijedu na benzinku kde je myčka jak wap tak i automatická . Ihned jsem si vzpomněl na fórum a na toto téma . Co myslíte kde bylo více lidí ??? Vlastně všichni a to bylo cca deset aut a stále přijížděli ??? No přeci na slavných kartáčích jak je tu všeci nazývají i když to už dávno nejsou ty staré hnusné tvrdé kartáče , ale moderní šetrné materiály . a na Wapce ??, Lidičky - nikdo , vážně nikdo . A to tam byli i luxusní auta jako infinity a wv a mercedes . Nové auta . tak a ted komentujte ????
Uživatelský avatar
centralnifido Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 292  
Registrován: 06.07.2009
Bydliště: Česká Lípa  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
17600 km @ 5.5 l/100km

Re: Jak casto myjete svuj vuz?

Příspěvekod vladislav » 07.02.2011 22:29

Kvalita laku je špatná i na jiných typech aut nejen na Ceedu..Stačí jen číst..
viewtopic.php?p=56161#p56161
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

PředchozíDalší

Zpět na Hlasování / Polls

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé