Jakou barvu ma vas vuz?

Rádi uvítáme Váš názor v našich anketách.
Your opinion is welcomed.

Jakou barvu ma vas vuz?

Béžová
53
9%
Bílá
92
16%
Bronzová
17
3%
Černá
56
10%
Červená (světlá)
33
6%
Červená (tmavá)
75
13%
Fialová
0
Žádná hlasování
Modrá (světlá)
30
5%
Modrá (tmavá)
36
6%
Oranžová
18
3%
Stříbrná
92
16%
Šedá
57
10%
Zelená (světlá)
4
1%
Zelená (tmavá)
5
1%
Zlatá
8
1%
Žlutá
3
1%
 
Celkem hlasů : 579

Re: Jakou barvu ma vas vuz?

Příspěvekod Neumi » 24.03.2010 14:45

Pridavam sa ... jednoznacne biela.
Rodicia ma vo velkom odhovarali ze cierna alebo biela v ziadnom pripade (vidno spinu, treba umyvat, je to taka obycajna farba....a pod) a nakoniec ked doslo auto tak este aj otec uznal ze som dobre vybral :lol:
Kia Pro_cee'd (2009)
20000 km @ 6.7 l/100km
Neumi Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 90  Témata: 3
Registrován: 27.03.2009
Bydliště: Poprad  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Jakou barvu ma vas vuz?

Příspěvekod tomri » 24.03.2010 16:21

Eva L. píše:Ja mám jednoznačne bielu.Rozhodovala som sa biela verzus červená metalíza, ale potom som u nás v meste videla dve biele a nebolo o čom diskutovať.BIELA.


No konečně jeden normální pěkný názor ;) :thu: :lol:
Bílý šíp KIA Cee´d 1,4 CVVT
Biela jej pristane
Uživatelský avatar
tomri Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 63  Témata: 4
Registrován: 03.02.2009
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)

Kia Ceed III (2021)
16000 km @ 5.9 l/100km

Re: Jakou barvu ma vas vuz?

Příspěvekod tomri » 24.03.2010 16:22

Neumi píše:Pridavam sa ... jednoznacne biela.
Rodicia ma vo velkom odhovarali ze cierna alebo biela v ziadnom pripade (vidno spinu, treba umyvat, je to taka obycajna farba....a pod) a nakoniec ked doslo auto tak este aj otec uznal ze som dobre vybral :lol:

No dyť to říkám porád... ;) :lol: :evil:
Bílý šíp KIA Cee´d 1,4 CVVT
Biela jej pristane
Uživatelský avatar
tomri Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 63  Témata: 4
Registrován: 03.02.2009
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)

Kia Ceed III (2021)
16000 km @ 5.9 l/100km

Re: Jakou barvu ma vas vuz?

Příspěvekod Slowrider » 18.04.2010 23:51

Moje barva tu není :) Mám tmavě hnědou metalízu, kód WC :))))
Radim (Kia Venga)
Uživatelský avatar
Slowrider Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 45  Témata: 1
Registrován: 18.04.2010
Bydliště: Česká Třebová  Czech Republic (cz)

Re: Jakou barvu ma vas vuz?

Příspěvekod rudolf.tomka » 18.08.2010 14:07

minulý týždeň som videl žltú ceed ,BA značka, celkom pekné , ako poštári :lol: :kia: :SK: :thu:
KIA SOUL 1,6 CVVT tomato red
Uživatelský avatar
rudolf.tomka Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1703  Témata: 20
Registrován: 25.11.2009
Bydliště: Zborov  Slovakia (sk)
Sponzor (12) TOP sponzor (2)

Kia Soul (2009)
173000 km @ 7.50 l/100km

Re: Jakou barvu ma vas vuz?

Příspěvekod Kmet » 18.08.2010 22:31

rudolf.tomka píše:minulý týždeň som videl žltú ceed ,BA značka, celkom pekné , ako poštári :lol: :kia: :SK: :thu:

Já Ti dám *Pošťáci* - stále registruju dilema: je to žlutá nebo zlatá??? :tongue: Jedině *Dakar* je ta správná barva. Pro Pro-cee´da. :thu: ....... i když *Černá* je taky fajn, jen potřebuje větší péči. ;)
Když do pekla, tak na krásném koni!!!
Uživatelský avatar
Kmet Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 349  Témata: 1
Registrován: 24.07.2010
Bydliště: Ostrava - Hrabůvka  Czech Republic (cz)
Sponzor (2)

Mazda 3 (2018)
45000 km @ 6.4 l/100km

Re: Jakou barvu ma vas vuz?

Příspěvekod slava » 19.08.2010 08:10

A už jsi viděl červeného :?:
S pozdravem :kia: za všechny, všichni za :kia: :thu:
Uživatelský avatar
slava Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 688  Témata: 1
Registrován: 11.11.2008
Bydliště: Hodonín, jižní Morava  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (1)

Kia PRO_cee'd (2009)
35000 km @ 6.8 l/100km

Re: Jakou barvu ma vas vuz?

Příspěvekod rudolf.tomka » 20.08.2010 21:21

Kmet píše:
rudolf.tomka píše:minulý týždeň som videl žltú ceed ,BA značka, celkom pekné , ako poštári :lol: :kia: :SK: :thu:

Já Ti dám *Pošťáci* - stále registruju dilema: je to žlutá nebo zlatá??? :tongue: Jedině *Dakar* je ta správná barva. Pro Pro-cee´da. :thu: ....... i když *Černá* je taky fajn, jen potřebuje větší péči. ;)

já som videl žltého jak citrón :lol: , nie zlatá dakar :P
KIA SOUL 1,6 CVVT tomato red
Uživatelský avatar
rudolf.tomka Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1703  Témata: 20
Registrován: 25.11.2009
Bydliště: Zborov  Slovakia (sk)
Sponzor (12) TOP sponzor (2)

Kia Soul (2009)
173000 km @ 7.50 l/100km

Re: Jakou barvu ma vas vuz?

Příspěvekod Kmet » 22.09.2010 18:21

slava píše:A už jsi viděl červeného :?:

Tak dneska jsem viděl červeného na *vlastní oko* (zaparkoval vedle mne) - musím, chtíc-nechtíc, přiznat, že na fotkách vypadá daleko, daleko, daleko, daleko, ..... líp, než ve skutečnosti. :? Ale závidím Ti to vyhřívaní sedadel!!! :drink:
Když do pekla, tak na krásném koni!!!
Uživatelský avatar
Kmet Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 349  Témata: 1
Registrován: 24.07.2010
Bydliště: Ostrava - Hrabůvka  Czech Republic (cz)
Sponzor (2)

Mazda 3 (2018)
45000 km @ 6.4 l/100km

Re: Jakou barvu ma vas vuz?

Příspěvekod slava » 22.09.2010 19:01

Na fotkách, že vypadá líp???? No to snad není možné :shock: . Mně se zase zdá být jakýsi(na fotkách) sražený, nebo krátký, nebo co. Ale je taky možné, že 22" monitor tak zkresluje. Přijeď na sraz a uvidíš. Má být pěkně, tak to vezmu přes myčku, u Čambrly je čisté životní prostředí, tak to přes noc vydrží a když ve zdraví prorajtujem Prahu není co řešit. Krasavec Emil v plné parádě!!! ;)


P. S. Doufám, žes tu větu jenom trochu nešikovně formuloval :evil: :twisted: :evil: :twisted: :!: :!:
S pozdravem :kia: za všechny, všichni za :kia: :thu:
Uživatelský avatar
slava Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 688  Témata: 1
Registrován: 11.11.2008
Bydliště: Hodonín, jižní Morava  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (1)

Kia PRO_cee'd (2009)
35000 km @ 6.8 l/100km

Re: Jakou barvu ma vas vuz?

Příspěvekod Kmet » 22.09.2010 19:35

slava píše:Na fotkách, že vypadá líp???? No to snad není možné :shock: . Mně se zase zdá být jakýsi(na fotkách) sražený, nebo krátký, nebo co. Ale je taky možné, že 22" monitor tak zkresluje. Přijeď na sraz a uvidíš. Má být pěkně, tak to vezmu přes myčku, u Čambrly je čisté životní prostředí, tak to přes noc vydrží a když ve zdraví prorajtujem Prahu není co řešit. Krasavec Emil v plné parádě!!! ;)


P. S. Doufám, žes tu větu jenom trochu nešikovně formuloval :evil: :twisted: :evil: :twisted: :!: :!:



Sraz je přece jen trošku *z ruky* - možná až bude něco blíže, třeba někde mezi S. a J. Moravou. 8-)
A tu větu jsem formuloval naprosto přesně, při plném vědomí a svědomí - tady se mi ten Tvůj líbí více, než TO-ONO, co parkovalo vedle mne. :yes:
Když do pekla, tak na krásném koni!!!
Uživatelský avatar
Kmet Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 349  Témata: 1
Registrován: 24.07.2010
Bydliště: Ostrava - Hrabůvka  Czech Republic (cz)
Sponzor (2)

Mazda 3 (2018)
45000 km @ 6.4 l/100km

Re: Jakou barvu ma vas vuz?

Příspěvekod tomasisko » 24.09.2010 09:15

tak moja venga je Caramel Gold, dobre maskuje blato z ciest :-)

v technicaku je zapisana ako svetlo hneda zaujimave je ze v tabulke takato farba nie je teda hneda v nej vobec nieje, chcelo by to aktualizovat podla ponukanych farieb KIA

ale kedze je v nej napis Gold zaskrtol som aspon tu zlatu v hlasovani
  KIA Venga LX 1.4cvvt Caramel Gold
...jazdim ako hrusinsky, kocham sa zivotom...
Uživatelský avatar
tomasisko Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 332  Témata: 15
Registrován: 02.09.2010
Bydliště: BB  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
30000 km @ 7 l/100km

Re: Jakou barvu ma vas vuz?

Příspěvekod lukynr6 » 06.11.2010 19:39

black, zamiloval jsem se do bílé perletě.
Alfa romeo 156 2,4 jtdm nero
vůně do auta California scents - viz inzerce
lukynr6 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 12  
Registrován: 05.11.2010
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Re: Jakou barvu ma vas vuz?

Příspěvekod Tomi_san » 06.11.2010 23:18

Pôvodne som strašne chcel modrú farbu, ale tá vínovo červená mi na tú moju Elu strašne dobre pasuje :twisted: .
HYUNDAI ELANTRA XD 1.6i GLS
:twisted: ELA - RED DEVIL
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomi_san Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 539  Témata: 9
Registrován: 14.03.2010
Bydliště: Štúrovo / Biely Kostol (TT)  Slovakia (sk)
4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 3. místo (1) Sponzor (1) Nejvzdálenější účastník srazu (1) Organizátor srazu (1)

Hyundai Elantra III (2002)
200000 km @ 6.5 l/100km

Re: Jakou barvu ma vas vuz?

Příspěvekod Korejcobijec » 12.11.2010 23:08

V nabídce barev mě jednoznačně oslovila bílá :kia: cassa s černými doplnky.Bílá jí rozhodně sluší. Nejhorší barva co jsem kdy viděl je tá hořčicová-to je děs! :scooter:
Korejcobijec
 


km @ l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Hlasování / Polls

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé