Peľový filter

"Máte štěstí, že jdu zrovna kolem, říkají o mě, že jsem odborník".

Peľový filter

Příspěvekod Návštěvník » 10.09.2008 08:41

Skúšal niekto najsť vo svojom Riu (Sporty) peĺový filter. Ja som tam našiel iba prázdnu mrežu.
Návštěvník
 


km @ l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod Návštěvník » 10.09.2008 13:48

A hladal si ho na spravnom mieste :?: Ja ho urcite mam, sem tam ho aj vyklepem...
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod matej » 10.09.2008 14:40

za odkladacou skrinkou pred spolujazdcom
matej
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 10.09.2008 15:26

Podla toho co pise "taotao" on nasiel ten suflik ale prazdny co sa mi nezda!
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod matej » 10.09.2008 16:48

tak toto by ma nasralo :blink: :blink: :blink:
matej
 


km @ l/100km

Peľový filter

Příspěvekod Návštěvník » 10.09.2008 18:34

Presne za odkladacou skrinkou, ja som tam našiel iba prázdny šuflík. Prekvapilo ma to, myslel som si, že je to normálne, že ho tam nemá nikto vo výbave Sporty, ale opak je pravdou. Tuším, že pri prvej garančnej prehliadke je aj kontrola peľového filtra, tak počkám ako skontroluju môj super peľový filter.Ten istý problém riešil kamarát, ale v Toyote "Yaris".
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod fryvald » 10.09.2008 20:01

No uz len to by mi chybalo. Nemat pelovy filter od kupy? Este vacsia sranda by bola po garancke, keby ti zauctovali vymenu a ze akoze nic...:-)
fryvald Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 35  
Registrován: 28.07.2008
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia Rio II (2008)
44000 km @ 7 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 11.09.2008 10:47

Mne to na garancke uctovali, tak som si to hned skontroloval ci je vymeneny za novy. Nechat prazdny suflik alebo vybrat filter tak to je vrchol drzosti!
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod fryvald » 11.09.2008 13:41

Hadex píše:Mne to na garancke uctovali, tak som si to hned skontroloval ci je vymeneny za novy. Nechat prazdny suflik alebo vybrat filter tak to je vrchol drzosti!


Caf, som sa xcel spytat, si si auto upil v MOTOR-CAR KOŠICE, s.r.o.? Ake su tvoje skusenosti s ich servisom? Ja tam mam auto teraz, ale veru nic moc, terminy furt presuvaju, vecne sa nieco doobjednava, no nervi...:-)
fryvald Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 35  
Registrován: 28.07.2008
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia Rio II (2008)
44000 km @ 7 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 11.09.2008 14:04

Pri 1. garancke som spisal zavady medzi nimi bola aj korozia 5dveri a zarosene koncove lave svetlo po umyvani alebo po dazdi, garancku urobili celkom ok, a tieto zavady slubili odstranit po dodani ND a aj opravu dveri, termin dohodnu tel.
Presiel mesiac a nikto sa neozyva, sice mi to vyhovovalo kôli dovolenke, ale po nej uz ma to zacalo stvat, tak som sa ozval ja.
Sucho konstatovali ze ND je uz tu, tak kedy mi to vyhovuje? Tak konecne sme to uz uzavreli. Asi mam pevnejsie nervy ako ty, kolegyne mi hovoria, ze ma nic nevie rohadzat.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Re: Peľový filter

Příspěvekod petokilian » 11.09.2008 21:10

taotao píše:Skúšal niekto najsť vo svojom Riu (Sporty) peĺový filter. Ja som tam našiel iba prázdnu mrežu.
awoj,takove prekvapka na novom autě,zajtra tiež kukněm či ho tam mam aj ja,no fakt to dako odflakuju.
petokilian Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 266  Témata: 16
Registrován: 16.03.2008
Bydliště: liptovsky mikulaš  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia Rio III (2014)
1200 km @ 5.8 l/100km

Příspěvekod pažo » 14.09.2008 11:10

Tak,včera som zistil,že ho tam nemám(kabinový filter).Iba prázdna mriežka.
Nejaká"svina" ho šlohla vo výrobe, :drool: , alebo ho tam vobec nedávajú/ 1.4 Rio II sedan.
Mal by tam ten filter byt? Mám sa ist trošku pohádat tam,kde som kúpil to auto? Mám ho 4 týždne.
Dnes som si odskočil do autokelly,že si ho kúpim a on mi dal podla katalogu nejaký 2-dielny,že to je na Rio II.
Za boha som to tam nemohol dostat,tak som mu ho vrátil.Aký tip filtru tam ide?
A kolko stoji originalny na slovensku? Kamarat robí v kia,tak by som ho poprosil,ak to nie je prehnane drahé.
pažo Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 11  Témata: 4
Registrován: 21.08.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Příspěvekod matej » 14.09.2008 14:33

Mne sa zda ze Rio s klimou ma trocha iny filter ako bez klimy......je tam rozdiel vo velkosti.
Stretol som sa aj vo Fabii ze tam chybal pelovy filter uz od vyroby.
Na SPORTY stoji pelovy filter cca 700sk (23,23 eur.)
matej
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 26.09.2008 16:52

ok, takze keby som si to chcel skontrolovat na svojom riu 1.4 lx bez klimy, kde a co presne by som mal hladat a ako to vyzera, ked to tam je? :)
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod TWiDY » 08.12.2008 20:47

Peter Pazicky píše:Tak,včera som zistil,že ho tam nemám(kabinový filter).Iba prázdna mriežka.
Nejaká"svina" ho šlohla vo výrobe, :drool: , alebo ho tam vobec nedávajú/ 1.4 Rio II sedan.
Mal by tam ten filter byt? Mám sa ist trošku pohádat tam,kde som kúpil to auto? Mám ho 4 týždne.
Dnes som si odskočil do autokelly,že si ho kúpim a on mi dal podla katalogu nejaký 2-dielny,že to je na Rio II.
Za boha som to tam nemohol dostat,tak som mu ho vrátil.Aký tip filtru tam ide?
A kolko stoji originalny na slovensku? Kamarat robí v kia,tak by som ho poprosil,ak to nie je prehnane drahé.

Tak pylový filtr byl ve standardní výbavě modelu RIO (JB) do datumu výroby 24.10.2007. Od tohoto datumu výroby byl v rámci snižování nákladů odstraněn. Samozřejmě se dá doplňit a stojí cca 700,- Kč.
39.000 km @ ---> ObrázekObrázek
TWiDY Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 103  Témata: 3
Registrován: 29.01.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Rio II (2006)
50000 km @ 7.6 l/100km

Další

Zpět na Technický koutek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé