hlasové ovládání

"Máte štěstí, že jdu zrovna kolem, říkají o mě, že jsem odborník".

hlasové ovládání

Příspěvekod Tomáš83 » 15.09.2019 18:13

Zdravím všechny příznivce značky KIA.
Vážení, potřeboval bych od Vás radu, nebo vaše zkušenosti. Dnes se mi stala nemilá věc. Mám RIO rv. 2016. Součástí výbavy je i hlasové ovládání bluetooth, rádia a pod. Doposud jsem tuto funkci využíval bez problémů. Dnes se mi objevila na displeji hláška " please update IVR database with revision: 18XXXX ". Jestli jsem tomu dobře porozuměl, tak RIO chce aktualizaci hlasových povelů. Spíše mi jde o to, jestli s tím musím do servisu na přehrání, nebo někdo znáte jiný způsob. Ještě jedna věc, která by s tím mohla souviset. Jetě včera to hlasové ovládání fungovalo, hláška se objevila dnes. A právě dnes přesně na den je to 38 měsíců od uvedení vozu do provozu. Předem Vám děkuji za Vaše poznatky a zkušenosti s tímto problémem.
Tomáš83 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 52  Témata: 13
Registrován: 04.08.2016

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Zpět na Technický koutek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé