immobilizér kia

Trápí Vás něco na voze?

immobilizér kia

Postby prague325 » 04.10.2010 17:45

Ztratil jsem přívěšek pro ovlásání immo.
Chtěl jsem immo demontovat z auta ale je s tím problém, ptal jsem se v několika servisech a ti nevědí jak.
Může mi někdo doporučit servis ,který je to schopný provést?
Mám ještě jeden ovládač, druhý mohu sehnat z vrakoviště. Má někdo zkušenosti s přeprogramováním?
Kde a kolik to stojí?
prague325 None specified
Nováček
Years of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membership

• Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Re: immobilizér kia

Postby Nio » 29.10.2010 20:44

to deaktivování imobilizéru by jsem také potřeboval

je tu někdo schopný nějak poradit?

hledal jsem na internetu a nikde nic - proč? vždyť to musí být záležitost propojení pár drátů-jen vědět kterých :cry:
Kia Sephia GTX 1,8 16v
r.v.1998
Nio Male
Uživatel fóra
Years of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membership

Re: immobilizér kia

Postby sephiak » 12.05.2011 09:55

Ahoj já měl problém s tím že mi začal imobylizér zlobyt tak jsem zajél do Rumburka k jednomu vynikajícímu auto elektrykáři a bez problémů mi ho odpojil za cca 1000kč ale nejsem si jistý už je to dávno ale vím že s tím nebyl vůbec žádný problem!!!!
sephiak None specified
Nováček

Kia Sephia (1994)
130000 km @ 0 l/100km

Return to Závady