špatny tah motoru

Motor, spojka, převodovka a vše kolem.

špatny tah motoru

Příspěvekod paulo1 » 01.04.2010 20:56

vsechny zdravim potreboval bych prosim poradit vklidecku jedu a prestahne mi to jed jak kdybi mi dochazel benzin a najednou strati tah a jede to asi tak jenom 30 kmh daval jsem to do servisu kia v orlove a rekli mi ze je to v poradku a po par dnu mi to udelalo znova tak jsem to tam zas odvezl a rekli ze jsem mel priskrcene klapky ale porad mi to dela tyden vporadku apotom zase a nikdo nevi co tomu je a jo to horsi puzete mi nekdo poradit mam to i na plyn aten mi uz nejde 3 MESICE A zadny servis mi to nevezme kvuli plynu prosim radu moc dekuji
paulo1 Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  Témata: 1
Registrován: 01.04.2010
Bydliště: orlova-poruba  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: špatny tah motoru

Příspěvekod Tony » 02.04.2010 08:42

proč by ti to nebrali kvůli plynu? kde to máš dodělávané? a možná to dělá ten plyn jestli to je udělané nějak špatně
Tony aka FUCKER LUCKER in CoD World and LUCKER1984 in WoT
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+
najeto 118 000 km

Uživatelský avatar
Tony Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1637  Témata: 13
Registrován: 16.11.2007
Bydliště: Nošovice  Czech Republic (cz)
6. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
118000 km @ 6 l/100km

Re: špatny tah motoru

Příspěvekod lebka75 » 02.04.2010 10:57

mám také LPG a jediný problém s tím měli v RA, jinak to servisům nevadí, zajeď si tam, kde ti ten plyn dělali, ať na to mrknou, ale pakliže ti to dělá i když jezdíš už poměrně dlouho jen na benzín, tak bych to neházel hned na plyn. Kolik máš najeto a jaké svíčky, nedával si při změně na plyn nějaké jiné ?
:kia: XCeed 1.5 T-GDi Exclusive Obrázek
Uživatelský avatar
lebka75 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 769  Témata: 18
Registrován: 27.08.2009
Bydliště: Střední Čechy  Czech Republic (cz)
3. místo (1) Sponzor (2)

Kia XCeed (2021)
36500 km @ 7.2 l/100km

Re: špatny tah motoru

Příspěvekod paulo1 » 02.04.2010 15:40

Diky za odpovedi plyn mi prestal fungovat uz davno a ten co to tam delal mi rikal ze to neni plynem, ze si mam nechat prvni opravit benzinovou stranku a jak jsem mel auticko vservise ,tak mi menily svicky a a najeto mam 85 atd. a jeste mi tam menili nejaky vap cenzor vubec nevim co to je ale patri to k benzinu ,plyn byl ok a je super jenom benzin a kdyz to v servisu napichly na pc tak jim to nic nerekne . jak jsem to koupil tak uz to bylo na LPG.
paulo1 Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  Témata: 1
Registrován: 01.04.2010
Bydliště: orlova-poruba  Czech Republic (cz)

Re: špatny tah motoru

Příspěvekod amater71 » 28.01.2011 01:33

ja plyn nemám a stalo sa mi to zatial len raz , vôbec netuším čo tomu bolo , ostal som stáť , počkal asi 5 minút a skúsil pokračovať v jazde - odvtedy mi to už nespravilo a ja som už najazdil 50 000 km
amater71 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  
Registrován: 20.10.2009
Bydliště: Prievidza  Slovakia (sk)

Re: špatny tah motoru

Příspěvekod vegas » 28.01.2011 18:47

Špatná cívka zapalování-proměřit. Nebo špatný kontakt, kostra.
Určitě bych vyměnil palivový filtr.


Ten servis kam jezdíš pošli někam. Napíchnout auto na diagnostiku umí každý. Zkus někoho koho auta baví, dělá servis-ten k tomu bude mít jiný přístup a trochu si s tou příčinou pohraje.
Uživatelský avatar
vegas Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 165  
Registrován: 15.07.2009
Bydliště: Novy Jicin  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
25000 km @ 6.8 l/100km


Zpět na Motory / Pohonné ústrojí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé