klubová vlaječka

Diskuze o klubových věcech (klubové karty, samolepky, sponzorství, ...).
Discussion about club things (club cards, labels, sponzoring, ...).

Re: klubová vlaječka

Příspěvekod mbiron » 13.01.2010 15:07

Slavku, ja si myslim, ze vlajecku asi ne kazdy bude mit na aute denne. Ja bych ji vozil hlavne na srazy.Klubove tricko take nenosim denne. Pokud ji ale chces vozit stale tak ti poridime plechovou, ta ti vydrzi snad dele :D
Uživatelský avatar
mbiron Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4948  Témata: 42
Registrován: 01.03.2008
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1)
27. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (19)

Kia cee'd II (2013)
110000 km @ 6.4 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: klubová vlaječka

Příspěvekod luboss » 13.01.2010 15:55

lebka75 píše:
Blackdeath.p píše:já mám zadní okna zatmavené úplně mám tam ty nejtmavší folie takže to u mě celkem postrádá význam.


jsem na tom stejně :|


myslím, že toto je pripad viacerych z nas
Uživatelský avatar
luboss Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 477  Témata: 2
Registrován: 10.08.2008
Bydliště: Kalinkovo  Slovakia (sk)
1. místo (1)

Kia cee'd SW (2013)
121000 km @ 5.9 l/100km

Re: klubová vlaječka

Příspěvekod Dajek » 13.01.2010 18:47

Je fakt, že by nebylo špatný udělat tu vlaječku ve víc verzích, třeba na anténu by se mi líbila moc, ale to je fakt spíš jenom na ty srazy (na který bych se už rád taky podíval, snad mi to letos výjde, pokud to bude v rozumné vzdálenosti). Pak by se mi taky líbila na té přísavce ve stylu, jak jsou třeba hokejový dresy, ale jak už se tu psalo, mám taky fólie s propustnosti 22% a za něma by fakt moc vidět nebyla, tak dost přemýšlím ještě o jiné verzi/umístění. 8-)
:kia: cee'd Sporty Wagon 1.6 CVVT Comfort Plus :love:
Uživatelský avatar
Dajek Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 362  Témata: 5
Registrován: 06.04.2008
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Re: klubová vlaječka

Příspěvekod Nalim2 » 13.01.2010 20:24

Dajek píše:Je fakt, že by nebylo špatný udělat tu vlaječku ve víc verzích, třeba na anténu by se mi líbila moc, ale to je fakt spíš jenom na ty srazy (na který bych se už rád taky podíval, snad mi to letos výjde, pokud to bude v rozumné vzdálenosti). Pak by se mi taky líbila na té přísavce ve stylu, jak jsou třeba hokejový dresy, ale jak už se tu psalo, mám taky fólie s propustnosti 22% a za něma by fakt moc vidět nebyla, tak dost přemýšlím ještě o jiné verzi/umístění. 8-)


Tak já ZATÍM zatmavená okna nemám, a proto by se mi vlaječka na přísavce líbila velice! A vlaječka na srazy (především) samozřejmě také! A vůbec bych také nezavrhoval ty avizované samolepky. Doufám, že nezapadnou ty návrhy Titanuse a Dajeka č. 4! To jsou samolepky jak vyšité! :thu: :drink: :kia:
Kia Cee'd II (2015)
Uživatelský avatar
Nalim2 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1380  Témata: 41
Registrován: 09.09.2009
Bydliště: Vysočina  Czech Republic (cz)
6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1)
14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1)
21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2)

Kia cee'd II (2015)
32569 km @ 0 l/100km

Re: klubová vlaječka

Příspěvekod Čambrla » 13.01.2010 22:29

Tak přátelé, s ohledem na některé příspěvky a na to, že by bylo potřeba udělat další krok, aby se to k něčemu hnulo, rozhodl jsem se dát sem tento příspěvek. Předně hlásím, že nejsem žádný grafik ani odborník pohybu ve photoshopu. Rovněž si nekladu za cíl soutěžit, protože můj návrh zdaleka nemá šanci soutěžit s již předloženými příspěvky. Ale chtěl bych vložením tohoto "grafického ztvárnění vlaječky" posunout problematiku trochu dál s tím, že by bylo dobré, kdyby i další autoří návrhů sem vkládali návrhy i s dalšími údaji. Sice nemusíme s tvorbou nikam spěchat, ale na druhou stranu by bylo bezva něco zrealizovat již na červnové setkání. Myslím si, že takto nějak by mohly vypadat jednotlivé návrhy:

návrh: vlaječka na vozidlo
místo uchycení: anténa na střeše
materiál: např. polyester
rozměry: viz obrázková příloha
barevné provedení: různé, může být jednotné červené, podle barvy vozidla či dle jiného kritéria
popis: vlaječka musí být z lehkého materiálu; je určena k užití na srazech pro jízdy v kolonách, tedy ne vysokou rychlostí; rozměrově je přizpůsobena na pruty antén 16 cm a delší; sešikmení odpovídá úhlu osy antény a vodorovné roviny; aby nesklouzávala po prutu antény dolů (nekrabatila se) je všitý měkký plast; grafické ztvárnění vychází z jednoduchosti s ohledem nejen na výrobu a výrobní náklady, ale i na snadnost zaregistrování detailů na vlaječce; vlaječky ČR a SR nebyly použity s ohledem na to, že je již použito zkratek cz a sk a s ohledem na to, že čím méně prvků, tím lépe čitelné
rozměry.jpg
sešití dílů.JPG
základ červená text - rub.jpg
základ červená text-líc.jpg
bílá 1.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
cambrla@centrum.cz
Uživatelský avatar
Čambrla Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2014  Témata: 49
Registrován: 14.12.2008
Bydliště: okr. Benešov  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1)
11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)
Organizátor srazu (17)

Kia cee'd GT II (2013)
123456 km @ 8.2 l/100km

Re: klubová vlaječka

Příspěvekod Čáďa » 14.01.2010 01:52

Čambrla: původní zadání na vlaječku na anténu splňuje tenhle tvůj poslední návrh nejlépe - jednoduché, výstižné.. :thu: za mě 110%
jenom nevím, která barva by byla lepší :D červená nebo bílá nebo jednu stranu červenou a druhou bílou :?
zároveň si myslím, že by určitě neměl zapadnout první návrh titanuse, který je opravdu moc povedený, z něj bych udělal velký znak klubu či erb (chcete-li). jak tu někdo psal, třeba na první auto kolony apod.
samolepku s tímto "velkým znakem" bych si rád někam nalepil..
Čáďa Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 30  Témata: 2
Registrován: 07.06.2009
Bydliště: Kutná Hora  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2009)
21000 km @ 7.4 l/100km

Re: klubová vlaječka

Příspěvekod mbiron » 14.01.2010 05:31

Rozhodne cervena, dokazete si predstavit jak asi ta bila vlajecka bude vypadat v destivem pocasi?. Myslim, ze ta cervena se k tomu znaku hodi uplne nejvic a libi se mi pod znakem ten napis KIA CLUB CZ/SK, myslim, ze takto by to asi melo nejak vypadat. Jen jsem trochu v rozpacich s tim sesikmenim, jestli by to lepe nevypadalo jako obdelnik, ale to je muj nazor a jak bude vypadat konecna faze je na nas vsech, jen si uvedomte, ze pokud chcete oboustranny tisk na vlajecku tak polyester musi byt dvojity a nebo pouzito nejake platno a zdvojnasobi se cena za vlajecku. Vychazim ze cena jednoho potisku vyjde cca na 70 kc.
Uživatelský avatar
mbiron Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4948  Témata: 42
Registrován: 01.03.2008
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1)
27. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (19)

Kia cee'd II (2013)
110000 km @ 6.4 l/100km

Re: klubová vlaječka

Příspěvekod Čambrla » 14.01.2010 06:47

Návrhů je tady už dost, očekávám, že ještě přibudou. Tak aby nezapadly ty, co se sem už daly, tak prosím autory, aby ze svých návrhů vybraly nějaké soutěžní a vložili tyto sem i s uvedeným popisem. K těm se pak může vést diskuse a mohou se případně vylepšovat dle návrhů členů. Myslím, že tímto způsobem bychom se mohli dopracovat k nějáké konkrétnější podobě vlaječek a nálepek. Tímto se samozřejmě nevylučuje vkládání prvotních návrhů k diskusi. Jde mi jen o selekci již v podstatě připravených k hlasování. :)
cambrla@centrum.cz
Uživatelský avatar
Čambrla Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2014  Témata: 49
Registrován: 14.12.2008
Bydliště: okr. Benešov  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1)
11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)
Organizátor srazu (17)

Kia cee'd GT II (2013)
123456 km @ 8.2 l/100km

Re: klubová vlaječka

Příspěvekod Dajek » 14.01.2010 07:41

až příjdu na večer domů, můžu z těch mých návrhů něco takového vytvořit, teda pokuď je vůbec zájem ;-) mě se nejvíc líbí 2. a 4.cb...
jinak ty tvoje návrhy jsou super, jen tak dál :-)
:kia: cee'd Sporty Wagon 1.6 CVVT Comfort Plus :love:
Uživatelský avatar
Dajek Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 362  Témata: 5
Registrován: 06.04.2008
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Re: klubová vlaječka

Příspěvekod slava » 14.01.2010 09:06

Jako majiteli červeného auta se mi ta červená móóóc líbí, ale musím uznat, že ta bílá je lepší. Sice je otázka jak bude vypadat za dva roky, ale je taková (hleďavější)víc přitahuje oči a navíc se bílá hodí ke každé barvě. Nebo třeba udělat pár červených. A nebo si závazně říct dopředu jakou nakonec bude kdo chtít a podle toho je nechat udělat. Ve výrobě je snad jedno jaká je to barva.
S pozdravem :kia: za všechny, všichni za :kia: :thu:
Uživatelský avatar
slava Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 688  Témata: 1
Registrován: 11.11.2008
Bydliště: Hodonín, jižní Morava  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (1)

Kia PRO_cee'd (2009)
35000 km @ 6.8 l/100km

Re: klubová vlaječka

Příspěvekod mbiron » 14.01.2010 14:24

U te vlajecky bych se asi drzel jednobarevnosti, jestli bude bila ci cervena je uz jedno ale asi by to i divne vypadalo kdyby to v jedouci kolone nebylo jednotne. V tisku je uz jedno na kterou barvu tisknou. ;)
Uživatelský avatar
mbiron Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4948  Témata: 42
Registrován: 01.03.2008
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1)
27. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (19)

Kia cee'd II (2013)
110000 km @ 6.4 l/100km

Re: klubová vlaječka

Příspěvekod Stefi » 14.01.2010 16:02

Nejsem grafik, ale vyskoušel bych i tuto možnost, dalo by se to použít, jak na přísavku...... :? :kia: jen udělat adekvátně uchycení, vlevo, nebo nahoře /ale stačí jen vlevo/ :roll:
mid_Kia_logo_II.jpg
mid_Kia_logo_II.jpg
, a aby se vyhovělo i těm co chtějí červenou, tak jedna strana bílý základ a červené písmená, druhá naopak :lol:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Stefi Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3798  Témata: 43
Registrován: 01.04.2008
6. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1)
18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 1. místo (1) 3. místo (1)
Sponzor (15) TOP sponzor (3)

Honda CR-V (2008)
157756 km @ 7.8 l/100km

Re: klubová vlaječka

Příspěvekod Dajek » 14.01.2010 17:35

Návrh: vlaječka na vozidlo
Místo uchycení: anténa na střeše
Materiál: polyester,...
Barevné provedení: bílá, červená, podle návrhu, může být i na každé straně jiná barva nebo barva podle auta...

Grafické návrhy:
Dajek píše:1.Obrázek 2.Obrázek 3.Obrázek 4.Obrázek
2.cbObrázek 4.cbObrázek


Rozměry:

Obrázek

Vycházim v podstatě z Čambrlova příspěvku, tím pádem i rozměry jsou totožné, anténku jsem totiž neměřil, tak spolíhám že Čambrla to má v oku.
(Tvar vlaječky není pevně dán, může být klidně např. trojúhelníkového tvaru, všechno záleží jen na vás. Jinak další použití může být klidně jako samolepka...)
:kia: cee'd Sporty Wagon 1.6 CVVT Comfort Plus :love:
Uživatelský avatar
Dajek Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 362  Témata: 5
Registrován: 06.04.2008
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Re: klubová vlaječka

Příspěvekod snike » 14.01.2010 17:48

@Dajek: ... hezký, ale anténa na vozidle neni kolmo vzhůru :!: ... tudíž se tam vlaječka ve tvaru obdélníku nehodí ;)
KIA XCeed 1,6 T-GDI GPF 7DCT 150 kW Spring Edition žlutá Quantum 95.444 km ... Kanec klubuObrázek
Uživatelský avatar
snike Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6093  Témata: 86
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Praha - Horní Počernice  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1)
9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1)
17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1)

Kia XCeed (2021)
95444 km @ 8.00 l/100km

Re: klubová vlaječka

Příspěvekod Dajek » 14.01.2010 17:57

Já si myslím, že i na tu verzi, která má zkosenou jednu stranu působí gravitace, takže na stojícím autě pokuď nefouká je vlajka stejně zkroucená směrem k zemi a na jedoucím podle mě plápolá, ať je obdélníková, nebo ne... Jinak samozřejmě není problém zkosit jednu hranu, pokuď je moje teorie milná, nebo prostě pokuď by byl o můj návrh zájem. Ikdyž, jak se tak dívám na verzi od Čambrly,vůbec není špatná. ;-)
:kia: cee'd Sporty Wagon 1.6 CVVT Comfort Plus :love:
Uživatelský avatar
Dajek Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 362  Témata: 5
Registrován: 06.04.2008
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

PředchozíDalší

Zpět na Klubová sekce / Club section

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé