Klubové karty Kia-Club.org

Diskuze o klubových věcech (klubové karty, samolepky, sponzorství, ...).
Discussion about club things (club cards, labels, sponzoring, ...).

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod titanus » 30.10.2009 19:50

Budem chodit po tenkom lade a vopred upozornujem, ze toto nie je mierene proti nikomu a uz vobec nechcem nikoho urazit ale:

ja osobne rozdelujem dve veci Forum a Club. Kazdy kto bol alebo je clenom nejakeho spolku, zdruzenia alebo komunity tak mi da zapravdu ze byt clenom vyzaduje iste pravidla, sebaobetovanie a istu aktivitu. Kazdy clen by mal svojou troskou niecim prispiet. Nase diskusne forum je tu pre vsetkych co potrebuju poradit a pre tych co chcu radit a sem tam si aj oddychnut a zrelaxovat tu. KIA Club je uz ale status kde sa z uzivatelov stavaju znamy, so znamych kamarati a s kamaratov priatelia - ti co chodia na zrazi viedia o com hovorim. Vyjednanie zliav na clubovu kartu dalo clenom istu namahu, nehovoriac o zabezpeceni samotnych kariet. Na oplatku sa od zaujemcov vyzaduje vratenie nakladov na kartu 55,- KC a zucastnenie sa na zraze. Myslim si ze to nie je nic nesplnitelne ani diskriminacne. jednoducho ucastou na zrazoch date jasne najavo ze ste clonom klubu. Iste su iste situacie ktore ludom nedovolia zucastnit sa kazdeho zrazu ale za ten rok je tych zrazov a minizrazov si myslim dost co do poctu a lokalit.

Myslim ze kazdy z vas ktorý nemate moznost prist na zraz najde inu cestu ako si klubovu kartu "zasluzit"...velmi radi by sme uvitali vasu snahu o naprdovanie tohto Clubu, teda ak je cesta ako vyjednat dalsie zlavny inde, spropagovat nas klub, zorganizovat zraz vo vasom okoli alebo ine navrhy sem s nimi a slubujem ze sa porozpraveme o tom aby sa klubova karta davala vdaka dvom podmienkam: ucast na zrazoch, alebo akakolvek aktivita pre klub...


len prosim aby sa to tu nezvrtlo na bezhlavu diskusiu o tom co je spravne a co nie...ak so mnou nesuhlasite poslite mi SZ velmi rad odpisem...klub ma spajat a nie rozdelovat tak vsetkym prijemny vikend... ;)


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod snike » 30.10.2009 19:51

Nalim2 píše:Přesně jak píšeš... Já sice také nemám kartu, ale zmínil jsem v servisu tento klub a opravdu potuchy o tom nemají.... a podle toho to také vypadalo :o Tak teď doufám, že už to bude jen lepší ;)


Nevím v jakém jsi servisu byl :?: Slevu pro členy našeho klubu zatím poskytuje jen Dolnis s.r.o. a Auto Hlaváček a.s. (viz seznam v prvním příspěvku tohoto tématu) ..... a tam o našem klubu rozhodně ví ;) ...... časem doufejme přibudou i další servisy :kia: :yes:
KIA XCeed 1,6 T-GDI GPF 7DCT 150 kW Spring Edition žlutá Quantum 95.444 km ... Kanec klubuObrázek
Uživatelský avatar
snike Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6093  Témata: 86
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Praha - Horní Počernice  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1)
9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1)
17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1)

Kia XCeed (2021)
95444 km @ 8.00 l/100km

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod Jakub » 30.10.2009 20:02

Důvod, proč se karty dávají převážně na srazech je ten, že není v silách Bédi posílat ty karty každému poštou. Je možné si po domluvě nechat kartu dovézt jiným členem ze srazu.
Kia SPORTAGE IV 1.6T-GDI DCTexclusive + paket winter, bronzová metalíza MYB
Uživatelský avatar
Jakub Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1650  Témata: 37
Registrován: 13.11.2007
Bydliště: Českolipsko  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 20. sraz Kia-Club.org (1)
24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (5)

Kia Sportage IV (2017)
37604 km @ 7.1 l/100km

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod Beda » 30.10.2009 20:05

Karty se rozdavaji jen na srazech presne z toho duvodu, ktery napsal titanus ;) menit to nehodlam, protoze pak by ztratily svoji hodnotu :|
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8252  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod Weroniica » 30.10.2009 22:57

A co když tu kartičku chci taky? 8-) SLeva mi je k ničemu, ale mě by se ta placka líbila ;) Klíďo tu krabičku cigaret obětuju a koupím si místo toho kartičku :twisted: ale nemám Kiušu a ani mít v nejbližší době nebudu :no: Táák a co teď? Na srazech sem byla ;)
H L A V N Í - S P A M E R K A, ale jinak mě mají rádi... Fakt! :love:
Uživatelský avatar
Weroniica Žena
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 193  
Registrován: 12.03.2009
Bydliště: Tišnov  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1)

Volkswagen Transporter (2000)
0 km @ 10 l/100km

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod mbiron » 30.10.2009 23:35

Weroniica píše:A co když tu kartičku chci taky? 8-) SLeva mi je k ničemu, ale mě by se ta placka líbila ;) Klíďo tu krabičku cigaret obětuju a koupím si místo toho kartičku :twisted: ale nemám Kiušu a ani mít v nejbližší době nebudu :no: Táák a co teď? Na srazech sem byla ;)


A rekla sis strejdovi Bedovi o karticku? :) Nerekla, tak a co ted? Musis se mile dite pockat do dalsiho srazu a to ze nemas Kiusku nevadi, snad ;)
Uživatelský avatar
mbiron Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4948  Témata: 42
Registrován: 01.03.2008
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1)
27. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (19)

Kia cee'd II (2013)
110000 km @ 6.4 l/100km

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod matysekul » 31.10.2009 08:40

To je zajímavý.Hyundai Ti vadí :tongue: :lol:
KIA Cee´d II SW 1,6 GDI Exclusiv 45000km
Uživatelský avatar
matysekul Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 779  
Registrován: 16.03.2008
Bydliště: Česko  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia cee'd SW II (2015)
45000 km @ 6.5 l/100km

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod Marek_Km » 31.10.2009 09:00

@Titanus, Beda: :thu:
@ostatní: je to tak, měly by se ty kartičky rozdávat (prodávat) jen na srazech, protože si Beda poznamenává jméno vlastníka karty a RZ jeho auta (pokud si dobře vzpomínám). Pochybuju, že ji někdy využiju na nějakou slevu (v Pze nebydlím), jen mě těší, že ji mám, protože jsem ji chtěl. Nedělejte si iluze, že Vám přinese nějaké zázračné slevy, nebo tak něco. Prostě až Vám to vyjde, zúčastněte se nějakého srazu a získejte ji. Třeba jen pro ten dobrý pocit, že někam patříte ;)
Kia Cee´d 1.4 EX 80kW (2007)
Uživatelský avatar
Marek_Km Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 695  Témata: 8
Registrován: 15.12.2007
Bydliště: Kroměříž  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
167000 km @ 6.1 l/100km

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod vladislav » 31.10.2009 09:08

Marek_Km píše:@Titanus, Beda: :thu:
@ostatní: je to tak, měly by se ty kartičky rozdávat (prodávat) jen na srazech, protože si Beda poznamenává jméno vlastníka karty a RZ jeho auta (pokud si dobře vzpomínám). Pochybuju, že ji někdy využiju na nějakou slevu (v Pze nebydlím), jen mě těší, že ji mám, protože jsem ji chtěl. Nedělejte si iluze, že Vám přinese nějaké zázračné slevy, nebo tak něco. Prostě až Vám to vyjde, zúčastněte se nějakého srazu a získejte ji. Třeba jen pro ten dobrý pocit, že někam patříte ;)


Marku moc krásně napsané... :thu:
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod Weroniica » 31.10.2009 12:29

mbiron píše:
Weroniica píše:A co když tu kartičku chci taky? 8-) SLeva mi je k ničemu, ale mě by se ta placka líbila ;) Klíďo tu krabičku cigaret obětuju a koupím si místo toho kartičku :twisted: ale nemám Kiušu a ani mít v nejbližší době nebudu :no: Táák a co teď? Na srazech sem byla ;)


A rekla sis strejdovi Bedovi o karticku? :) Nerekla, tak a co ted? Musis se mile dite pockat do dalsiho srazu a to ze nemas Kiusku nevadi, snad ;)

No neřekla, pač si doteď myslím, že je jen pro majitelé Kiuší, ale pokud nééé CHCI A CHCI A CHCI JÍÍÍÍ :twisted: 8-)
H L A V N Í - S P A M E R K A, ale jinak mě mají rádi... Fakt! :love:
Uživatelský avatar
Weroniica Žena
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 193  
Registrován: 12.03.2009
Bydliště: Tišnov  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1)

Volkswagen Transporter (2000)
0 km @ 10 l/100km

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod Jakub » 31.10.2009 12:39

Weroniica píše:No neřekla, pač si doteď myslím, že je jen pro majitelé Kiuší, ale pokud nééé CHCI A CHCI A CHCI JÍÍÍÍ :twisted: 8-)


Zvlášť když jí má i Jezevec ;-) :-D
Kia SPORTAGE IV 1.6T-GDI DCTexclusive + paket winter, bronzová metalíza MYB
Uživatelský avatar
Jakub Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1650  Témata: 37
Registrován: 13.11.2007
Bydliště: Českolipsko  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 20. sraz Kia-Club.org (1)
24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (5)

Kia Sportage IV (2017)
37604 km @ 7.1 l/100km

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod mbiron » 31.10.2009 17:37

Podminka ziskani karty neni podle me byt majitelem vozu KIA, mozna se pletu ale byt clenem klubu o tom neni.
Uživatelský avatar
mbiron Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4948  Témata: 42
Registrován: 01.03.2008
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1)
27. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (19)

Kia cee'd II (2013)
110000 km @ 6.4 l/100km

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod vladislav » 31.10.2009 19:02

Podle mě by měl být držitel karty vlastníkem vozů Kia..V určitém případě by se mohla dát čestná vyjímka..Jako je třeba Jezevec..Lidi,kteří nám s clubem pomáhají ..Prospěch z ní v žádném případě velký nejde čekat..,ale jak to už napsal krásně Marek_Km :..Třeba jen pro ten dobrý pocit, že někam patříte ;)
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod max » 31.10.2009 20:50

Ahoj, souhlasím s Vladislavem respektive s Markem.
MAX
Uživatelský avatar
max Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 134  
Registrován: 19.10.2007
Bydliště: Litvínov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2007)
118000 km @ 6.5 l/100km

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod Čambrla » 31.10.2009 21:18

Tak nelze, než dát za pravdu všem argumentacím, které tady zazněly. Ať už to jsou názory pro předávání karet na srazech nebo i těch druhých. Titanus má pravdu v tom, že je třeba odlišit forum od klubu. Já se však domnívám, je to jsou pouze dvě stránky jedné mince. Forum bez klubu je jen diskusním místem, klub bez diskusního fora v tomto formátu nemá šanci na přežití. Takže já osobně bych nerozlišoval v tomto momentu, jestli je někdo aktivní na foru, ale nejezdí na srazy nebo tím, že jiný jezdí na srazy, ale za celý rok napíše dva příspěvky. Rozumím i důvodům, které tady zazněly pro předávání jen na srazech. Ale ono to fakt není jen o slevě. Vzpomínám si sám na sebe, a věřím, že takových lidiček je většina, že klubovou kartu jsem vnímal spíš jako „členský průkaz“. A nedivím se těm, kteří tady nejsou zase až tak dlouho, ale v nějaké míře se angažují na foru, že začali klub či forum vnímat jako své a cítí tedy potřebu tuto kartu mít. Mezi aktivitu na foru a aktivitu v klubu tady dávám takové malé rovnítko. Někdo skutečně nemá možnost jezdit po srazech, ale významně se třeba angažuje na foru (např, Rytíř napsal za tu dobu, co tu je, celkem dost příspěvků). A z druhé strany (trošku ad absurdum): Zítra je sraz, dnes se přihlásím a zítra na srazu dostanu kartu. To srovnání mi připadá nefér. Možná by stálo za to trošku upravit pravidla pro přidělování karet. Třeba stanovit min. délku v klubu na tři měsíce ( či jinou dobu) a k tomu účast na srazu, případně na minisrazu nebo místo toho určitý počet příspěvků (třeba 50?). A karty by po splnění podmínek mohli předávat i moderátoři. Řada lidí má určitě do Prahy blíž a tady působí snike. Na Slovensku by to mohl dávat titanus a jistě by se někdo našel pro distribuci i na Moravě. A požadované údaje do databáze by se prostě předaly Bedovi po předání karty. Skutečně jsem přesvědčený o tom, že drtivá většina lidí kartu vnímá jako doklad o sounáležitosti ke klubu, k foru. A ten klub i forum tvoří ve velké míře (aspoň si to myslím) právě tito lidé. Tolik můj názor.
Naposledy upravil Čambrla dne 16.11.2009 22:03, celkově upraveno 1
cambrla@centrum.cz
Uživatelský avatar
Čambrla Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2014  Témata: 49
Registrován: 14.12.2008
Bydliště: okr. Benešov  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1)
11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)
Organizátor srazu (17)

Kia cee'd GT II (2013)
123456 km @ 8.2 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Klubová sekce / Club section

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé