Jsem tu fakt sám...

Příspěvekod Dobesch » 11.12.2008 13:50

Tak stresni nosice resim taky --- na netu jsem nasel snad jen 2 verze --kolem 3000 od Neumanna a kolem 6000 od Thule (tusim) --- asi pujdu do toho Neumanna (kdyz sem se pri koupi ptal primo v Kie tak mi rekli ze Kia snad primo nic nedela a ze oni jen preprodacva prav ty Neumannovsky-- chteli asi 4500)
Uživatelský avatar
Dobesch Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 32  Témata: 4
Registrován: 11.01.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Cerato (2005)
41000 km @ 5.5 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod Návštěvník » 14.12.2008 14:42

Zkoušel jsem už univerzály z OBI za 18 stovek - pásly sqěle na přední část, ale v zadu to nedželo ani trochu, takže univerzály nebrat, je to vyzkoušené. ten zadní byste museli montovat necelý metr za přední, aby to drželo. Takže to budu řešit podélníkama od Neumanna, vyjdou bez montáže na necelou čtverku a příčníky mám ještě z fáčka, takže je nebudu muset kupovat. Chtěl bych to sfouknout ještě před vánocema, takže po montáži sem hodím foto. :photo:
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 28.12.2008 01:58

Podélníky od Neumanna nepasovaly, údajně jsem byl první, kdo si je objednal a nebylo to odzkoušeno. Je zajímavé, že to dokáže firma prodávat na určitou značku vozidla a není to odzkoušeno, ale na druhou stranu při vracení nebyly žádné problémy. Obrázek Obrázek Obrázek
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Dobesch » 07.01.2009 12:52

Me tenkrat v Kie rikali ze podelniky se na to vubec nedavaj (otazka je to znamena ze je nikdo nedela nebo je Kia jen lina-prece jen je Pro" hekou montaz je to odstrojit kus vnitrku) ale prave ze se davaj ty zaklesavaci pod dvere takze asi tyhle
Uživatelský avatar
Dobesch Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 32  Témata: 4
Registrován: 11.01.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Cerato (2005)
41000 km @ 5.5 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 14.01.2009 00:35

Uvidíme ... Zatím mám lyže vedle sebe na sklopeném spolujezdcově sedadle a v poho. Špekuloval jsem ještě o magnetických držácích na střechu na dva páry lyží za 13 kil, ty by problém též řešily. :kia:
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 22.01.2009 00:15

Dobesch píše:Me tenkrat v Kie rikali ze podelniky se na to vubec nedavaj (otazka je to znamena ze je nikdo nedela nebo je Kia jen lina-prece jen je Pro" hekou montaz je to odstrojit kus vnitrku) ale prave ze se davaj ty zaklesavaci pod dvere takze asi tyhle


Ahoj zkoušel jsem tu adresu, ale nic se mi neukázalo. Tak jsem se připojil na tuhle: http://www.neumax.cz/obchod/kia-cerato-4-dr-sedan-rv-2004-ntu1506/ ale to maj jen na sedan, tak nevim jestli to půjde i na hatch.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 22.01.2009 00:25

Jinak tohle je taky praktická věcička: http://www.neumax.cz/obchod/kia-cerato-5-dr-rv-2004-tm196/
Asi do ní vlítnu , protože mně nebaví pořád vysávat. Tohle vyklepeš otřeš vodou a je uklizeno. Z toho blbýho koberečku vždycky všechno nedostanu. :yes:
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 27.01.2009 23:57

To vypadá čéče dost dobře 8-) Na lyžáky z bláta jak dělané a Picollo příčníky k tomu ...
Lyže zatím vozím u spolujezdce a též se tam vejdou, myslím, že letos už to vydržím a pustím se do toho až příští rok.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 05.02.2009 22:54

Tak mám nový typ, včera jsem byl přiložit hagusy z fabie I kombi a sedí, uprostřed sice chybí asi 3 mm, ale mechoš to prý podloží a bude to O.K., za týden jdu na montáž. A nevypadá to špatně, celkem to tomu aj sluší 8-)
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Kryshna » 06.02.2009 15:00

Tak sem potom hned mrskni fotky... jsem na to zvedavy, pze uz me taky pekne stve, ze nemam jak prevazet sve kolo a rakev.
Já neumírám, já takhle žiji...

Obrázek
Kryshna Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 333  Témata: 14
Registrován: 07.10.2007

Kia cee'd (2011)
31000 km @ 8.1 l/100km

Příspěvekod Dobesch » 11.02.2009 10:26

Ja poridil ty od Piccoly TADY, ale jeste nebyl cas to namontovat na strechu -- ale pac ze tejden jeduna hory musim to urychlene zkusit abych mel na co dat pujcenou rakev
Uživatelský avatar
Dobesch Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 32  Témata: 4
Registrován: 11.01.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Cerato (2005)
41000 km @ 5.5 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 17.02.2009 00:41

Pánové všechno jinak, KIA prodána, montáž se nekonala, ale na tuti to pasuje.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Dobesch » 10.03.2009 14:51

Tak sem se strechonocicema od PicollyM absolvoval zimni dovolenou - pravda prvni instalace (nez se seridila sprave dylka tyci) se trosku protahla, ale na priste to hodlam nerozebirat tak uz to snad pujde snaz. Na nosice sem soupnul takev Thule Ocean 500 a celkem v pohode --- pravda je ze rakev je oroti jinym autum nezvykle hodne vpredu, ale po D11 - zejmena po novych usecich sem jel klidne kolem 120km/h (po tech starsich zejmena v pravem pruhu, kdy ma clevek dojem ze jede po zeleznicnich prazcich jen asi 100, pac se mi zdalo ze rakevdesive vibruje - a neni cemu se divit - a mel se strach aby to nemelo negativni vliv na uchyceni). Zatez rakve - 2* sjezdovky dospele, jedny detske, 1*bezky, hulky, preskaze, boty na bezky, kalhoty na sjezdovky, vosky na bezky - proste celekm tak nekam mozan k 25-30 Kg. Najeto asi 800 Km. Dokonce to prezilo i pad laviny ze strechy, kdy z jedne strany byla z auta videt prave jen ta rakev :-o
Uživatelský avatar
Dobesch Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 32  Témata: 4
Registrován: 11.01.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Cerato (2005)
41000 km @ 5.5 l/100km

Příspěvekod Kryshna » 12.03.2009 18:43

Hupy Frud píše:Pánové všechno jinak, KIA prodána, montáž se nekonala, ale na tuti to pasuje.



ZA KOLIK A PROC ;)
Já neumírám, já takhle žiji...

Obrázek
Kryshna Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 333  Témata: 14
Registrován: 07.10.2007

Kia cee'd (2011)
31000 km @ 8.1 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 16.03.2009 22:52

Kryshna píše:
Hupy Frud píše:Pánové všechno jinak, KIA prodána, montáž se nekonala, ale na tuti to pasuje.



ZA KOLIK A PROC ;)


Naskytl se kupec, který akceptoval cenu, kterou jsem požadoval, tedy stejnou částku, za kterou jsem to loni koupil. Důvodů prodeje bylo více. Obecně jsem byl spokojen, slušné jízdní vlastnosti, přijatelná spotřeba, ale obával jsem se vyšších cen dílů v případě oprav a rovněž s ohledem na prodané množství malých zkušeností mechaniků s tímto vozem. Také mi vadil nižší stupeň výbavy, chyběl hlavně palubní počítač a osvětlení interieru. Dost mi též vadili problémy s dokoupením čehokoliv, konec konců hagusy se tu řeší čtvrt roku, než se podařilo zjistit dvě schůdné varianty, obdobná potíž byla s disky. Chtěl jsem náhradní, ať nemusím dvakrát ročně přezouvat, jedno zda plechové či ALU, ale nejlevnější plecháče jsem našel nové za 1800 kus, což je nehorázné a s použitými jsem neměl štěstí, vždy, když jsem objevil odpovídající kola, tak byly buď prodané, nebo nepasovly kvůli ET. Dalším důvodem byl roční nájezd kolem 10 tis. km většinou na krátké trasy, kdy se disel příliš nevyplácí. Tak jsem zkrátka po těchto zkušenostech raději vycouval ... 8-) Každopádně s Vašimi ceraty držím palce a hlavně trpělivost při řešení doplňků. Musím konstatovat, že exotika z Koreje na mě zanechala solidní dojem, zejména po technické stránce :!:
Návštěvník
 


km @ l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Cerato

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé