Křídlo na CERATO hatchback

Styling, lak, střešní nosiče atd.

Re: Křídlo na CERATO hatchback

Příspěvekod Kryshna » 14.12.2009 14:32

Cest... rekl bych ze ano a origo je ukrutne predrazene... leda to zkusit pres e-bay z USA...

Koukam, ze mas 2.0 a ze je taky rozezrany jako hrom (nebo je to tezkou nohou? )... tohle KIA vazne nezvladla... u Cerata ty motory (snad krom tech naft 1.5 a nove 1.6 v zaveru prodeju v Evrope) stoji za uplny prd...
Muzu posoudit, neb jsem vlastnil (1,5roku nez se podelal motor) jetou Vectru 2001 2.2 v benzinu a mel jsem neuveritelny prumer 7,8-8l/100... to je prumer me 1.6 v Ceratu a kdyz s nim ted posledni pulrok jezdim po dalnici (neprekracuji 140, spis se drzim kolem 120-130) zere to standardne +-8,2 a to je na me vazne moc.
Musim rict, ze jsem si na toto auto nikdy nezvykl... v kvetnu ho doplatim a doufam, ze do roka pujde zpet k tatovi jako pracant (resp kocar do prace)... a potom Venga, nebo SW... pokud se ovsem neco nezkazi, nebo automobilky vyrazne nepodrazi, to bych si potom asi hodil masli, ze jsem si nechal ujet vlak
;)
Já neumírám, já takhle žiji...

Obrázek
Kryshna Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 333  Témata: 14
Registrován: 07.10.2007

Kia cee'd (2011)
31000 km @ 8.1 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Křídlo na CERATO hatchback

Příspěvekod Pc-romeo » 15.12.2009 13:29

No, celkove me ten motor trochu zklamal. Predtim jsem mel Primeru, 2.0. Byl o par koni slabsi ale pritom jel mnohem lip a mel i mensi spotrebu /prumer kolem desiti i kdyz jsem na to fakt dupal/. Celkove to beru tak ze to bylo hodne levny auto, s vysokym komfortem, slusnym motorem a vyssima nakladama. Takze o co min jsem dal za auto,m o to vic dam za benzin... Ale spis doufam ze se to jeste srovna aspon na tech 10. Pak budu spokojen.
Pc-romeo Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 51  Témata: 3
Registrován: 13.12.2009
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Cerato (2004)
60000 km @ 10.3 l/100km

Re: Křídlo na CERATO hatchback

Příspěvekod Kryshna » 15.12.2009 15:29

Jj... bohuzel musim rict, ze jsem prave pozitiva o 2.0 CVVT necetl... stejne tak jako o tom mem 1.6 motoru.
No, dulezite je at to jezdi bez problemu, pze Cerato ma docela drahe dily a ani si nechci predstavovat jake budou cekaci lhuty pri ne zrovna standardnich poskozenych dilech... ja je zatim zaplatpanbuh nepotreboval.
Tak preji at jezdi bez problemu :thu:
Já neumírám, já takhle žiji...

Obrázek
Kryshna Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 333  Témata: 14
Registrován: 07.10.2007

Kia cee'd (2011)
31000 km @ 8.1 l/100km

Re: Křídlo na CERATO hatchback

Příspěvekod Pc-romeo » 16.12.2009 00:06

No, dneska jsem bral opet benzin a spocital jsem spotrebu 10.3, takze stale trochu snizuju... ale je fakt ze ted jsem jezdil fakt dost sporive, slo by to sice jeste o chlup vic, ale to uz muzu fakt jezdit na kole...

Kazdopadne ale celkove mi to auto radost celkem dela. Za ty prachy co stalo je fakt super. Ovsem samozrejme, jak rikas, ND budou asi problem no...
Pc-romeo Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 51  Témata: 3
Registrován: 13.12.2009
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Cerato (2004)
60000 km @ 10.3 l/100km

Re: Křídlo na CERATO hatchback

Příspěvekod Dobesch » 20.01.2010 21:26

Buh zehnej me 1,5 CDRi ---- tam Zima/leto Klima/Neklima na dalnici obcas i 160 --a dlouhodobe (tzn. od pocatku Kia - najeto asi 50000) prumer nekde kolem 6-6,3 :lol:
Uživatelský avatar
Dobesch Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 32  Témata: 4
Registrován: 11.01.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Cerato (2005)
41000 km @ 5.5 l/100km

Re: Křídlo na CERATO hatchback

Příspěvekod Itchimaru » 15.11.2010 20:08

Pc-romeo píše:Mam stejnou otazku, akorat se sedanem, videl jsem krasne kridelko na pate dvere na Ceratu... vypadalo to fakt moc hezky. Ovsem problem sehnat bude asi stejnej jako u HB, ze?


ja mám spoiler originál od výroby s brzdovým svetlom, ale či sa dá aj dokúpiť .....??? no neviem, skús sa pozrieť sem, veľa plastov tu nie je ale možno nájdeš iné diely: http://www.automedik.cz - vyhladaj podla modelu, vcelku dobrá stránka
je to hrozné čo sa týka dielov na tieto autá, a v servisoch .... no bol som raz a myslím že mi stačilo
:kia:
Itchimaru Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 7  Témata: 2
Registrován: 01.08.2010
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia Cerato (2005)
123000 km @ 8.5 l/100km

Předchozí

Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé