Zamrzajici antena

Trápí Vás něco na voze?

Zamrzajici antena

Postby Pc-romeo » 16.12.2009 23:15

U meho Cerata mam elektricky zajizdejici antenu, nevim jak to maj cedniky a dalsi auta co mate, ale presto se zkusim poptat. Jakmile namrzne, antena se mi povysune jen o par centimetru a pak jen hluci, drka, brka, ale nevysune se... zustane zamrzla... Nema nekdo nejaky tip (krome parkovani v garazi, kterouzto bohuzel nemam) jak tomu zamrzani zabranit? Celou jsem se ji pokusil co nejlepe vycistit a naolejovat WD-40, ale dela to stale... :?
Pc-romeo None specified
Uživatel fóra
Years of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membership

Kia Cerato (2004)
60000 km @ 10.3 l/100km

• Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Re: Zamrzajici antena

Postby Axel » 17.12.2009 00:07

zajimavý prblém, táta od přítelkyně má Mazdu 626 a za 16 let se mu tohle nikdy nestalo...sice má garaž, ale není vyhřívaná a přeci jen nestojí jen v garáži...můžu jen doporučit 100% silikon a nebo mu přilípnout nějákou ,,stříšku,, :) aby tam nešla voda, rosa, sníh když stojíš...to je vše co můžu poradit...nikdy se mi do ruk nedostal vůz se zasouvající anténou :)
Fandím:
Moto GP
Tým: Ducati Marlboro Team; Jezdec: Casey Stoner (samo na prvním místě jsou naši jezdci :) )

Formule F1
Tým: Scuderia Ferrari Marlboro; Jezdec: Felipe Massa
Axel Male
Fanda vozů Kia
Years of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membership

5. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia cee'd SW (2008)
34000 km @ 7.6 l/100km

Postby Bostra » 17.12.2009 09:29

Mne se v loni stalo, že mi pár krát nezajela úplně dovnitř. Pomohlo mi ale vyčištění a promazání silikonem a od té doby je klid (zatím).
Taky přes celý den parkuji venku !
Bostra Male
Přispěvatel fóra
Years of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membership

Kia Sorento (2007)
85000 km @ 10 l/100km

Postby Rcredbull » 18.12.2009 09:13

Mne sa to stávalo na Lantre ked som to vyčistil a premazal tak to sice šlo nejaký týždeň , ale potom nanovo .Laborovaním som prisiel na to , že je dobré to mat namazané ,ale nie mastnééé .Tak to skús grafitovým olejom - mne sa osvečil- no možno záleží na type antény -čo šicko dokáže "zožrat" :) Oil sa vyparil(alebo tá látka,ktorá ktorá bola nosič) a zostal grafit a bolo skúús
Rcredbull Male
Přispěvatel fóra
Years of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membership

Sponzor (2)

Kia cee'd (2007)
118500 km @ 6.5 l/100km

Postby Pc-romeo » 18.12.2009 14:10

Diky za rady... Ted musim stejne pockat az rozmrzne... Ted se k ni ani nedostanu abych ji vycistil/namazal...

BTW, vite nekdo jak ji z auta sundat? Ze bych si ji vzal domu a tam to vklidu poresil!?
Pc-romeo None specified
Uživatel fóra
Years of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membership

Kia Cerato (2004)
60000 km @ 10.3 l/100km

Postby Smrci » 16.01.2013 15:09

sundat anténu jsem nezkoušel... ale vyřešil jsem to tak, že pokaždý když vidím jak mrzne tak vezmu rozmrazovač zámků a kápnu kolem antény a ještě se mi nestalo aby nevyjela :-)
Smrci Male
Nováček
Years of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membership

Kia Cerato (2004)
145000 km @ 6.5 l/100km

Return to Závady