Zamrzajici antena

Trápí Vás něco na voze?

Zamrzajici antena

Příspěvekod Pc-romeo » 16.12.2009 23:15

U meho Cerata mam elektricky zajizdejici antenu, nevim jak to maj cedniky a dalsi auta co mate, ale presto se zkusim poptat. Jakmile namrzne, antena se mi povysune jen o par centimetru a pak jen hluci, drka, brka, ale nevysune se... zustane zamrzla... Nema nekdo nejaky tip (krome parkovani v garazi, kterouzto bohuzel nemam) jak tomu zamrzani zabranit? Celou jsem se ji pokusil co nejlepe vycistit a naolejovat WD-40, ale dela to stale... :?
Pc-romeo Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 51  Témata: 3
Registrován: 13.12.2009
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Cerato (2004)
60000 km @ 10.3 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Zamrzajici antena

Příspěvekod Axel » 17.12.2009 00:07

zajimavý prblém, táta od přítelkyně má Mazdu 626 a za 16 let se mu tohle nikdy nestalo...sice má garaž, ale není vyhřívaná a přeci jen nestojí jen v garáži...můžu jen doporučit 100% silikon a nebo mu přilípnout nějákou ,,stříšku,, :) aby tam nešla voda, rosa, sníh když stojíš...to je vše co můžu poradit...nikdy se mi do ruk nedostal vůz se zasouvající anténou :)
Fandím:
Moto GP
Tým: Ducati Marlboro Team; Jezdec: Casey Stoner (samo na prvním místě jsou naši jezdci :) )

Formule F1
Tým: Scuderia Ferrari Marlboro; Jezdec: Felipe Massa
Uživatelský avatar
Axel Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 544  Témata: 1
Registrován: 04.02.2009
Bydliště: Děčín  Czech Republic (cz)
5. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia cee'd SW (2008)
34000 km @ 7.6 l/100km

Re: Zamrzajici antena

Příspěvekod Bostra » 17.12.2009 09:29

Mne se v loni stalo, že mi pár krát nezajela úplně dovnitř. Pomohlo mi ale vyčištění a promazání silikonem a od té doby je klid (zatím).
Taky přes celý den parkuji venku !
Uživatelský avatar
Bostra Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 108  Témata: 9
Registrován: 21.09.2008
Bydliště: Okr.Opava  Czech Republic (cz)

Kia Sorento (2007)
85000 km @ 10 l/100km

Re: Zamrzajici antena

Příspěvekod Rcredbull » 18.12.2009 09:13

Mne sa to stávalo na Lantre ked som to vyčistil a premazal tak to sice šlo nejaký týždeň , ale potom nanovo .Laborovaním som prisiel na to , že je dobré to mat namazané ,ale nie mastnééé .Tak to skús grafitovým olejom - mne sa osvečil- no možno záleží na type antény -čo šicko dokáže "zožrat" :) Oil sa vyparil(alebo tá látka,ktorá ktorá bola nosič) a zostal grafit a bolo skúús
Uživatelský avatar
Rcredbull Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 117  Témata: 6
Registrován: 17.03.2008
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)
Sponzor (2)

Kia cee'd (2007)
118500 km @ 6.5 l/100km

Re: Zamrzajici antena

Příspěvekod Pc-romeo » 18.12.2009 14:10

Diky za rady... Ted musim stejne pockat az rozmrzne... Ted se k ni ani nedostanu abych ji vycistil/namazal...

BTW, vite nekdo jak ji z auta sundat? Ze bych si ji vzal domu a tam to vklidu poresil!?
Pc-romeo Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 51  Témata: 3
Registrován: 13.12.2009
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Cerato (2004)
60000 km @ 10.3 l/100km

Re: Zamrzajici antena

Příspěvekod Smrci » 16.01.2013 15:09

sundat anténu jsem nezkoušel... ale vyřešil jsem to tak, že pokaždý když vidím jak mrzne tak vezmu rozmrazovač zámků a kápnu kolem antény a ještě se mi nestalo aby nevyjela :-)
Smrci Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  Témata: 1
Registrován: 16.01.2013
Bydliště: Sokolov  Czech Republic (cz)

Kia Cerato (2004)
145000 km @ 6.5 l/100km


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé