check control

Trápí Vás něco na voze?

check control

Příspěvekod Návštěvník » 02.10.2008 12:03

prosim vie mi niekto poradit co stim vysvietila sa kontrolka auto neide na startovat nefunguje ani D.O
Návštěvník
 


km @ l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod Návštěvník » 02.12.2008 19:10

ahojte. ja mam taky isty problem . motor je prerobeny na plyn a nevie nastartovat. plyn som odpojil. a motor ide akoby na pol valca, a hned zdochne . sviecky davaju iskru a benzin mi tlaci do vstrekovacov ,vstrekovace tiez idu. moze mi poradit co este moze blokovat normalny chod motora?
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod titanus » 02.12.2008 21:40

znamy mal ten isty problem...motor mu isel len na polovicu valcov...a problem bol, ze mu pustalo vela vzduchu...pomohol jedine sevis...co konkretne to mozom zistit najskor vo stvrtok...


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Příspěvekod Marek_Km » 02.12.2008 22:17

@titanus: že máš v avataru hlavní postavičky z mého oblíbeného filmu Pulp Fiction, jsem si všiml už dávno, ale teď sis tam přidal jako citaci jednu z mnoha hlášek ve filmu. :-)
Kia Cee´d 1.4 EX 80kW (2007)
Uživatelský avatar
Marek_Km Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 695  Témata: 8
Registrován: 15.12.2007
Bydliště: Kroměříž  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
167000 km @ 6.1 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 18.12.2008 20:42

vie mi niekto poradit ako sa robi vlastna autodiagnostika na kia clarus ?
Návštěvník
 


km @ l/100km

Re: check control

Příspěvekod martinmmm » 22.10.2009 23:55

Návštěvník píše:prosim vie mi niekto poradit co stim vysvietila sa kontrolka auto neide na startovat nefunguje ani D.O

bol si s tym us v oprave
inac nie je to nahodou poskodeny imobilizer co ty to sposobuje
martinmmm Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 39  Témata: 1
Registrován: 10.08.2008
Bydliště: Žilina  Slovakia (sk)

Re: check control

Příspěvekod faier » 12.10.2011 19:42

martinmmm píše:
Návštěvník píše:prosim vie mi niekto poradit co stim vysvietila sa kontrolka auto neide na startovat nefunguje ani D.O

bol si s tym us v oprave
inac nie je to nahodou poskodeny imobilizer co ty to sposobuje

poškozený immo umíme odstranit tak že vás immo už nebude trápit jen stále svíticí kontrolka
faier Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  
Registrován: 12.10.2011
Bydliště: Skalka u Doks  Czech Republic (cz)

Re: check control

Příspěvekod jos.ju » 24.02.2012 20:14

prosím o radu kde najdu nějaké čidlo nebo relé od immo,a kde je snímač dálkového ovládání,děkuji za rady.
jos.ju Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  
Registrován: 24.02.2012
Bydliště: žatec  Czech Republic (cz)

Re: check control

Příspěvekod jos.ju » 03.12.2012 15:50

co pojistky a relé?
jos.ju Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  
Registrován: 24.02.2012
Bydliště: žatec  Czech Republic (cz)


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé