systemova chyba

systemova chyba

Příspěvekod agapi » 29.05.2010 07:24

Po umyti motora mi auto normalne nastartovalo,ptom pocas jazdy zacalo ist na 3valce,auto som odstavil a nejde nastartovat.Vymenil som rozdelovac,inducku a stale nic len svieti upozornenie na systemovu chybu.Prosim poradte.
agapi Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  Témata: 1
Registrován: 18.05.2010
Bydliště: trnava  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: systemova chyba

Příspěvekod cerman » 29.05.2010 18:40

Nezlob se , ale asi je to rozbitý..... :|
Uživatelský avatar
cerman Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 48  
Registrován: 18.10.2008
Bydliště: Kotelsko  Czech Republic (cz)

Re: systemova chyba

Příspěvekod agapi » 30.05.2010 15:42

Normalne mi pretaca starter motor,ale nehadze iskru a zda sa mi ze ani nedodava benzin.Moze to byt riadacou jednotkou? Inac vsetko ostatne na aute funguje.
agapi Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  Témata: 1
Registrován: 18.05.2010
Bydliště: trnava  Slovakia (sk)

Re: systemova chyba

Příspěvekod Paust » 30.05.2010 23:24

Tam je takových věcí co se může pokazit....začal bych umytím motoru....větší kravinu jsem v životě neslyšel...no dobře slyšel, ale nikdy bych to neudělal. Už jen ta představa voda a spousta elektriky co je na motoru. Tady je každá rada drahá, řídící jednotku máš za palubkou, tam se voda nedostane, ale potom to může být cokoliv...jakýkoliv konektor na motoru najdeš, tak ho odpoj a vysuš ho a potom ho prostříkej kontaktolem. Až to vše uděláš tak to zkus nastartovat, jestli to nepude tak napiš, pokusíme se vymyslet něco dalšího. ;)
Uživatelský avatar
Paust Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 70  Témata: 16
Registrován: 15.02.2010
Bydliště: Mělník  Czech Republic (cz)

Re: systemova chyba

Příspěvekod agapi » 06.07.2010 08:11

Tak uz Kia jazdi bez problemov,vymenil som znovu rozdelovac a hned to nastartovalo,dakujem vsetkym co sa snazili pomoct.
agapi Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  Témata: 1
Registrován: 18.05.2010
Bydliště: trnava  Slovakia (sk)


Zpět na Pride

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé