Přední světlomety Cee'd 2013

Sekce pro specifické dotazy k vozu cee'd SW.

Re: Přední světlomety Cee'd 2013

Příspěvekod snike » 19.06.2017 23:32

... to same jsem mel taky u Ceeda ;) ... po nejake dobe mi prestalo svitit, takze probehla vymena svetla v ramci zaruky :)
KIA XCeed 1,6 T-GDI GPF 7DCT 150 kW Spring Edition žlutá Quantum 95.444 km ... Kanec klubuObrázek
Uživatelský avatar
snike Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6093  Témata: 86
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Praha - Horní Počernice  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1)
9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1)
17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1)

Kia XCeed (2021)
95444 km @ 8.00 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Přední světlomety Cee'd 2013

Příspěvekod t0x!n » 20.06.2017 00:01

No ja psal garancnimu technikovi ted vecer, protoze sem o tom dnes s nim volal (resi mi nejaky dily na sloupek rizeni co mam taky na reklamaci a ceka se na jejich dodani) a rikam mu o tom blikani, tak rikal at to vyfotim, logicky jak fotit neco co blika, tak sem natacel a ejhle ono to misto toho sviti na max., tak mu to pisu a posilam odkaz na video kde to je jasne videt a ptam se jestli mi muzou tedy objednat nova svetla viz zavada na videu a prijde mi odpoved: svetlomety vam objednam az na zaklade reklamce,to jest po zadani do systemu,nafoceni atd.

Takze opet si dam cestu do servisu, tam to nic neudela, protoze to neni porad ale nahodny a pojedu zas domu? Si delaj dobrou prdel z lidi... to sem cet jak kia uz ani nechce videt foto, video a hned to meni na zaklade toho ze nekdo rekne o tomto chovani led, staci se podivat na youtube x desitek videi... ja to natocim a to neni relevantni dukaz reklamace? Muzu ti sniku rict opet agrotec opet ten samej clovek jak pred rokem s tim oknem, fakt nechapu jak nekdo takovej muze byt garancni technik a u kie tohle v pohode prochazi...

Nejvic me sere ze mechanik pro kiu kteryho tam maji je starsi borec co vypada ze tomu rozumi, bohuzel kdyz je garancni technik takovej tak budu muset hledat jinej servis, uzasny... perlicka dnes mi rekl do telefonu pri oznameni toho svetla at si misto toho od nich koupim skodovku, to je aspon marketing na to muzu rict uz jen :shock:
Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
Obrázek
Uživatelský avatar
t0x!n Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 293  Témata: 7
Registrován: 15.11.2015
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Kia cee'd II (2015)
42000 km @ 7.63 l/100km

Re: Přední světlomety Cee'd 2013

Příspěvekod only_one » 20.06.2017 07:45

Zajímavé, že vyžereš u každé automobilky ty páteční kusy a pořád musíš něco řešit. Příště si objednej třeba auto z úterý, bude to bezpečnější
only_one Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1103  Témata: 12
Registrován: 02.08.2011
Bydliště: Plzeň  Czech Republic (cz)

Re: Přední světlomety Cee'd 2013

Příspěvekod HarvyM » 20.06.2017 07:58

t0x!n píše:No ja psal garancnimu technikovi ted vecer, protoze sem o tom dnes s nim volal (resi mi nejaky dily na sloupek rizeni co mam taky na reklamaci a ceka se na jejich dodani) a rikam mu o tom blikani, tak rikal at to vyfotim, logicky jak fotit neco co blika, tak sem natacel a ejhle ono to misto toho sviti na max., tak mu to pisu a posilam odkaz na video kde to je jasne videt a ptam se jestli mi muzou tedy objednat nova svetla viz zavada na videu a prijde mi odpoved: svetlomety vam objednam az na zaklade reklamce,to jest po zadani do systemu,nafoceni atd.

Takze opet si dam cestu do servisu, tam to nic neudela, protoze to neni porad ale nahodny a pojedu zas domu? Si delaj dobrou prdel z lidi... to sem cet jak kia uz ani nechce videt foto, video a hned to meni na zaklade toho ze nekdo rekne o tomto chovani led, staci se podivat na youtube x desitek videi... ja to natocim a to neni relevantni dukaz reklamace? Muzu ti sniku rict opet agrotec opet ten samej clovek jak pred rokem s tim oknem, fakt nechapu jak nekdo takovej muze byt garancni technik a u kie tohle v pohode prochazi...

Nejvic me sere ze mechanik pro kiu kteryho tam maji je starsi borec co vypada ze tomu rozumi, bohuzel kdyz je garancni technik takovej tak budu muset hledat jinej servis, uzasny... perlicka dnes mi rekl do telefonu pri oznameni toho svetla at si misto toho od nich koupim skodovku, to je aspon marketing na to muzu rict uz jen :shock:


Já měl podobného technika u Horejska v Litoměřicích. Taky ochota a snaha problém vyřešit téměř nulová. 5x jsem tam byl reklamovat vrzání sedačky řidiče a až jinej servis to vyřešil na první pokus.
Nová Kia Cee'd SW, 1.6 GDi, Exclusive (2012) Obrázek; Hyndai i30 kombi N Line, 1.5 TGDi Mild hybrid (2023) Obrázek
Uživatelský avatar
HarvyM Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 257  Témata: 5
Registrován: 23.10.2012
Bydliště: Roudnice nad Labem  Czech Republic (cz)
12. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd SW II (2013)
235000 km @ 6.1 l/100km

Re: Přední světlomety Cee'd 2013

Příspěvekod t0x!n » 20.06.2017 09:55

Only: na Ceedu mam takovy "prkotiny", ze to beru naprosto v klidu, svetla a rizeni jsou 2 nejcastejsi a nejrozsirenejsi zavady, na i30 to bylo peklo, protoze to auto se fakt regulerne sralo kontinualne dil po dilu :D
Tady tohle mi prijde jeste v ramci "normy" a u kazdyho kusu plechu jakekoli znacky tohle muzes mit, mohl bych povidat starosti kamarada s novym golfem, za kterej dal 600 litru a vic mu to stalo v servisu nez za 2 roky najezdil...

Kazdopadne me tedy fakt sere ten pristup, rano zavolas, borec ti rekne nafot, natoc, v pohode pak vymenime, stane se mi to, natocim to perfektne, kde to je videt i s RZ auta, poslu to a prijde ti do minuty vyjeb odpoved, ze nasrat, ze mam zas dojet a kdyz to tam na miste neudela, tak co, jed do hajzlu i kdyz to mas natoceny na videu? :?

Bohuzel je to peklo, mam v okoli 2 servisy a na vyber:

Tento (agrotec) kde je garancni technik no ehm viz jeho text a jednani (kupte si skodovku), ale mechanik na dilne co dle meho tomu rozumi a kdyz jsme napr. pri 1. rocnim servisu spolu mluvili bylo videt, ze to neni nejakej lojza a v ramci toho co muze udelat a pomoct ma snahu ve vsem.

Pak mam na vyber druhy (pemm), kde jsou super oba technici i vedouci servisu s kterym se da mluvit jak s dlouholetym kamaradem, ale mechanici jsou u nich kluci cerstve z ucnaku a to vim i proto, ze jsem tam potkal kluka co byl x trid odeme na zakladni skole, pak delal snad 5 ucnaku, z kterych tedy mozna dokoncil ten "automobilni" a nyni pracuje na dilne, no kdo si chce nechat dobrovolne od takovyho "kvalitniho" cloveka nechat hrabat na auto...

P.S. nevim jestli jsou to patecni kusy, oboje jsou skladovky a oboje bila barva, takze pro priste auto do vyroby podle meho "konfigu" a jine barvy jako bile :D :D :D
Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
Obrázek
Uživatelský avatar
t0x!n Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 293  Témata: 7
Registrován: 15.11.2015
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Kia cee'd II (2015)
42000 km @ 7.63 l/100km

Re: Přední světlomety Cee'd 2013

Příspěvekod Beda » 20.06.2017 22:34

Posli mi VIN a zjistime, zda je to auto z patku :blink:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Přední světlomety Cee'd 2013

Příspěvekod spacirx » 12.08.2017 20:10

Tak se přidávám k LED blikačům. Celou cestu ze Zadaru jsem blikal jak koko. Nic příjemného, všichni mi uhýbali z cesty, manželka furt, že je někde bouřka... :lol:
CEE'D SW II 1.6 GDI Fifa World Cup Edition
Infra red
Uživatelský avatar
spacirx Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 447  Témata: 6
Registrován: 05.11.2012
Bydliště: Zbýšov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2014)
105000 km @ 6.5 l/100km

Re: Přední světlomety Cee'd 2013

Příspěvekod Berka » 12.08.2017 22:25

Asi původně určené auto pro Policii :D
Nějak se těm světlům daří, tento týden mi říkal strýc že si v garáži všiml jak mu bliká L světlo. Ale jen když zapne klasická světla a ty denní sníží intenzitu. Jakmile přepne do denního svícení, je to v pořádku. Já to snad začnu taky sledovat...
Subaru Outback 2.5i Executive
Renault Megane Grandtour GT 1.6 TCE EDC 151kw - prodáno
ceed II 1.6 GDI FIFA 99kw - prodáno
ceed SW 1.6 CRDi 85kw - prodáno
Uživatelský avatar
Berka Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2029  Témata: 10
Registrován: 17.12.2007
Bydliště: Rakovník  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1)

Subaru Outback V (2018)
0 km @ 0 l/100km

Re: Přední světlomety Cee'd 2013

Příspěvekod spacirx » 16.08.2017 11:08

Je to tak, dělá to jen při potkávacích světlech, nebo při vypnutém motoru kdy se také sníží jas LEDek a pak to problikává do plného výkonu.

Edit:
Tak už to přestalo blikat a svítí to už furt naplno.
V Kii objednali obě dvě nové, nejsou skladem, tak budu čekat, prý cca 14 dní.
CEE'D SW II 1.6 GDI Fifa World Cup Edition
Infra red
Uživatelský avatar
spacirx Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 447  Témata: 6
Registrován: 05.11.2012
Bydliště: Zbýšov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2014)
105000 km @ 6.5 l/100km

Re: Přední světlomety Cee'd 2013

Příspěvekod martin83 » 04.09.2017 20:24

tiez mam blikajuce svetlo na vodicovej strane, teda led pasiku, v servise kia mi hned pre istotu objednali oba svetlomety, ze to treba len vymenit, neda sa opravit, co znamena ze za dalsie 4 roky budem menit opet, ale uz nie zadara.
KIA CEED SW 2014 1,4 CVVT GOLD
Uživatelský avatar
martin83 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 10  Témata: 2
Registrován: 22.06.2014
Bydliště: Dubnica nad Vahom  Slovakia (sk)

Kia cee'd SW (2014)
22300 km @ 6.9 l/100km

Re: Přední světlomety Cee'd 2013

Příspěvekod spacirx » 04.09.2017 20:49

Já stále čekám na světla... třetí týden.
Podle mě auto nesplňuje vyhlášku tudíž nesmí na silnici a měl bych volat Kia asistenci pro náhradní vůz, nebo co myslíte? Měl jsem si je zavolat už v Chorvatsku :-)
CEE'D SW II 1.6 GDI Fifa World Cup Edition
Infra red
Uživatelský avatar
spacirx Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 447  Témata: 6
Registrován: 05.11.2012
Bydliště: Zbýšov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2014)
105000 km @ 6.5 l/100km

Re: Přední světlomety Cee'd 2013

Příspěvekod mv12 » 05.09.2017 00:34

martin83 píše:tiez mam blikajuce svetlo na vodicovej strane, teda led pasiku, v servise kia mi hned pre istotu objednali oba svetlomety, ze to treba len vymenit, neda sa opravit, co znamena ze za dalsie 4 roky budem menit opet, ale uz nie zadara.
Snad bys neměl. Světla se už nahradila novými typy, zřejmě právě kvůli této časté závadě, tak snad to u těch nových už nenastane.
Obrázek
KIA Cee'd 1.6 GDI
FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
mv12 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3112  Témata: 21
Registrován: 02.06.2014
Bydliště: EU  Czech Republic (cz)
15. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd II (2014)
104000 km @ 6.73 l/100km

Re: Přední světlomety Cee'd 2013

Příspěvekod Rastiksvk » 07.09.2017 21:30

Tak uz aj mne zacalo klasicky preblikavat svetlo na vodicovej strane ... takze musim skocit na reklamaciu a robi to sem tam aj druha strana tak snad uz vymenia rovno obe svetla akurat som zvedavy na odpoved v nasom slavnom kosickom Motor Care :lol:
KIA CEE'D 1,6 GDi SLOVAKIA X.EDITION -Dark gun metal
Uživatelský avatar
Rastiksvk Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 429  Témata: 20
Registrován: 27.01.2015
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia cee'd II (2015)
78000 km @ 7.5 l/100km

Re: Přední světlomety Cee'd 2013

Příspěvekod zulyk » 08.09.2017 07:33

prvu vetu urcite zapocujes, ze sa s tym este v zivote nestretli :lol:
Hyundai I30 Fastback
1,4 TGDI
zulyk Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 949  
Registrován: 19.07.2010
Bydliště: VT  Slovakia (sk)
Sponzor (2)

Re: Přední světlomety Cee'd 2013

Příspěvekod melonsvk » 08.09.2017 07:41

Neviete kedy presne nahradili tie svetla novou verziou ktora neblika? Ci mam aj ja cakat stroboskopy v blizkej dobe :lol:
Kia Rio 1.4 CVVT (2013)
Kia Cee'd 1.6 CRDi DCT (2016)
Kia Optima 1.7 CRDi DCT (2016)
Obrázek
Uživatelský avatar
melonsvk Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1293  Témata: 15
Registrován: 31.01.2015

Kia Optima IV (2016)
80000 km @ 6 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na ceed SW

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé