Soul a subwoofer v přístrojovce

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Soul a subwoofer v přístrojovce

Příspěvekod jafrik » 26.06.2009 18:29

Ahojte,
Tak jsme pořídili nového mazla - Soula. Je to naše první Kia, tak jsem na to zvědav, hlavně co se týče spolehlivosti a provozních nákladů. Ale k dotazu. Máme výbavu Aktive. Ve vyšších výbavách je v přístrojové desce zabudován woofer a my tam místo toho máme odkládací místo. A ptám se: Má Soul ve standartním rádiu zesilovač na woofer, nebo ho tam do vyšších výbav dodávají (bych ho musel koupit)? A dá se objednat u Kie ten díl s montážníma dírama na woofer jako u vyšších výbav? Woofer v přístrojovce mi přijde jako zajímavost a rád bych ho tam nějak zkusil namontovat. Nemáte někdo podobné choutky, příp. nevíte jak je to s tim zesilovačem? Předem dík za odpověď a jestli se ptám blbě, se omlouvám, v elektrice jsem lama. A jenom mimo mísu: Docela mě štve, že není v autě zadní plato. V téhle dodávce aut už mělo a za nové neoriginální chtějí skoro 5 tisíc!!!! :idea:
jafrik Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 9  Témata: 2
Registrován: 26.06.2009
Bydliště: Trhové Sviny  Czech Republic (cz)

Kia Soul (2009)
2500 km @ ? l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod jafrik » 30.06.2009 22:58

Tak jsem chvilku googlil a zjistil, že tam nejni woofer, ale středobas. Ten je klasicky v kufru.
jafrik Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 9  Témata: 2
Registrován: 26.06.2009
Bydliště: Trhové Sviny  Czech Republic (cz)

Kia Soul (2009)
2500 km @ ? l/100km

Příspěvekod Spike_ma » 30.06.2009 23:31

jafrik píše:Tak jsem chvilku googlil a zjistil, že tam nejni woofer, ale středobas. Ten je klasicky v kufru.



Ano subwofer je v kufri ...
Spike_ma Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 39  Témata: 1
Registrován: 02.03.2009
Bydliště: Malacky  Slovakia (sk)

Kia Soul (2009)
3000 km @ 7.5 l/100km

Re: Soul a subwoofer v přístrojovce

Příspěvekod rado328 » 11.10.2009 21:41

Mám Soula LX a tak isto nemám center a subwoofer, ale vôbec mi to nechíba. Mám 2 výškače na vrchu prístrojovky a 4 stredobasy v dverách a myslím že to úplne stačí, keď som nastavil korekcie na rádiu, hrá to bezva aj bez WOOFRA. Podľa kamaráda, ktorý je tak trochu audiofil, to hrá na KIU VEĽMI DOBRE.
rado328 Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  
Registrován: 25.08.2009
Bydliště: PÚ  Slovakia (sk)

Kia Soul (2009)
12500 km @ 0 l/100km

Re: Soul a subwoofer v přístrojovce

Příspěvekod jafrik » 12.10.2009 12:58

Mám to taky tak. Hraje to sice pěkně, ale může to hrát ještě líp. Můj názor je, že ty středobasy prostě nestačí, mají strašně plochý, neurčitý, jakoby nečistý (jak to jen popsat :-) ) zvuk. Na basy to ten woofer bude chtít, protože aby se to dalo poslouchat, tak mám basy dost ubrané. A to podotýkám, že nejsem žádnej ducduc technofil, nejvíc mi na rádiu hraje rock. Jenže zase se mi nechce kvuli tomu rozebirat pul auta. :?
jafrik Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 9  Témata: 2
Registrován: 26.06.2009
Bydliště: Trhové Sviny  Czech Republic (cz)

Kia Soul (2009)
2500 km @ ? l/100km

Re: Soul a subwoofer v přístrojovce

Příspěvekod rado328 » 14.10.2009 20:40

Ono sa nečuduj za títo peniaze :? :shock: :kia: hádam ti tam nenamontujú nejakého Marka Lewinsona alebo Dynaudio. :kia: . No a v tom slabšom zvuku to bude kvoli slabšiemu koncovému stupni zosilovača. Na tvoju ROCK MUSIK :roll: :!: :roll: by som volil do SOULA asi 2 DIN jednotku od PIONEERA FH-P80BT :D alebo KENWOOD :) ++++ možno nejaký zosilovač a aj lepšie repro....:D a ten WOOFER :twisted: ALE všetko je len na tebe hlavne podla tvojej chuti.... ABY sa páčilo.
JA SOM SPOKOJEN..... :roll: :kia: :roll: :drink:
ZDAR SOULAKOM.... :thu: :drink:
rado328 Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  
Registrován: 25.08.2009
Bydliště: PÚ  Slovakia (sk)

Kia Soul (2009)
12500 km @ 0 l/100km

Re: Soul a subwoofer v přístrojovce

Příspěvekod rado328 » 14.10.2009 20:44

JAFRIK daj prosím ťa nejaké foto tvojho soula aj disky ak máš... dik
rado328 Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  
Registrován: 25.08.2009
Bydliště: PÚ  Slovakia (sk)

Kia Soul (2009)
12500 km @ 0 l/100km

Re: Soul a subwoofer v přístrojovce

Příspěvekod nusud » 11.08.2010 19:54

na co ti je zadne plato :help: ja som si dal tmave folie :yes: 100ecek aj s robotou
Uživatelský avatar
nusud Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6  
Registrován: 22.02.2010
Bydliště: piestany  Slovakia (sk)

Re: Soul a subwoofer v přístrojovce

Příspěvekod karlik » 20.08.2010 09:51

nusud píše:na co ti je zadne plato :help: ja som si dal tmave folie :yes: 100ecek aj s robotou

plato zbytocne zmensi priestor, tiez som dal folie. ale k veci
vie niekto ake ru repraky vo dverach? a ci sa daju vymenit za ine, lepsie? a ako postupovat pri vymene, nechcem laborovat ako to rozobrat.
karlik Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 20  Témata: 1
Registrován: 18.05.2009
Bydliště: Skalica na Slovensku  Slovakia (sk)

Kia Niro (2019)
11111 km @ 4.7 l/100km

Re: Soul a subwoofer v přístrojovce

Příspěvekod Prokeš » 21.08.2010 09:32

hele plato by mělo být už v základu a to Base výbava, je to divné zeptej se ještě na to prodejce, mně ho normálně daly...
Uživatelský avatar
Prokeš Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 596  Témata: 41
Registrován: 31.07.2009
Bydliště: J.Hradec  Czech Republic (cz)
10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Soul (2009)
80000 km @ 5.5l l/100km


Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé