Zásterky-lapače KIA SOUL

Trápí Vás něco na voze?

Zásterky-lapače KIA SOUL

Příspěvekod rudolf.tomka » 18.12.2009 21:30

mail zaslaný do centrum KIA Bratislava-
"Tak máme tu prvý sneh a zimu pred sebou. Už v predajni som si všimol, že zásterky-lapače na KIA SOUL :kia: :SK: sú krátke a úzke pre naše "úžasné " zimné cesty a ... prišiel prvý sneh a potvrdilo sa moje tušenie. Posielam Vám foto z prvej jazdy na snehu, kde jasne vidieť , že zásterky sú malo funkčné :( , tak "na parádu". Určite by bolo vhodné pripomienkovať po skúsenostiach zákazníkov návrh na úpravu určitých častí automobilu / dnes bolo v BJ -11 st :shock: :!: . , auto štaruje O.K. / pretože pri takýchto mínusových teplotách sa nedá vozítko umyť i keď mám možnosť to urobiť každý deň. Skúšal som nejakú náhradu , ale zasterky sú dosť špecifické, takže špekulujem ďalej, ale určite by som bol rád , keby mi to vedeli urobiť ORIGINALNE v KIA??? :kia: :help: Neberte tento mail ako sťažnosť , skôr ako pripomienku, zatiaľ spokojného :thu: zákaznika majiteľa KIA SOUL :kia: v BJ. S pozdravom Rudolf Tomka :-))) a Veselé VIANOCE."
KIA SOUL 1,6 CVVT tomato red
Uživatelský avatar
rudolf.tomka Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1702  Témata: 19
Registrován: 25.11.2009
Bydliště: Zborov  Slovakia (sk)
Sponzor (12) TOP sponzor (2)

Kia Soul (2009)
171000 km @ 7.50 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Zásterky-lapače KIA SOUL

Příspěvekod lebka75 » 19.12.2009 09:32

mrkni sem viewtopic.php?f=143&t=1041&view=unread#unread někdo to tam řešil prodloužením zástěrek a zatím prý ok. Jinak ceed má ten samý problém, tak to také řeším, zdá se, že :kia: nepomyslela na funkčnost zástěrek a má je fakt jen na parádu :angry: :thd:
:kia: XCeed 1.5 T-GDi Exclusive Obrázek
Uživatelský avatar
lebka75 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 769  Témata: 18
Registrován: 27.08.2009
Bydliště: Střední Čechy  Czech Republic (cz)
3. místo (1) Sponzor (2)

Kia XCeed (2021)
36500 km @ 7.2 l/100km

Re: Zásterky-lapače KIA SOUL

Příspěvekod ero » 22.06.2010 15:52

Včera so to tiež vyriešil a dorobil som k predným zásterám - čiže predlžil.
Kúpil som univerzálne v BJ a skrutkami uchitil ,je to z mäkej gumy.
Dufam že tie oderky od kamienkoch na prahoch a leme zadných blatníkov budem musieť dať urobiť, ale nove nepribudnú.
Dávam nejake fotky z montáže keď prejdu.Pozri album [album]2262[/album][album]2263[/album][album]2264[/album]

Edit Beda: je zapotrebi vlozit cislo obrazku z alba mezi [album]...[/album]
ero Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  
Registrován: 27.05.2010
Bydliště: Bardejov  Czech Republic (cz)

Re: Zásterky-lapače KIA SOUL

Příspěvekod rudolf.tomka » 29.11.2010 21:18

Áno, áno , áno :thu: , po dnešnej jazde v tomto kašovitom ,rozmočenom , hnusnom snehu sa my na 100 % potvrdilo, že úprava mojích zásterok / urobená až na jar tohto roku / ,aj keď nie je :no: vôbec estetická, ale úplne funkčná na zabránenie zašpinenia dverí a podbehu a uvidíme ako to bude s kamienkami ... :? ale zatiaľ veľmi veľká spokojnosť s touto "tuningovou úpravou " :D :SK:
KIA SOUL 1,6 CVVT tomato red
Uživatelský avatar
rudolf.tomka Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1702  Témata: 19
Registrován: 25.11.2009
Bydliště: Zborov  Slovakia (sk)
Sponzor (12) TOP sponzor (2)

Kia Soul (2009)
171000 km @ 7.50 l/100km


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé