Pokrstenie našich miláčikov

Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod zafirys » 30.06.2010 09:01

Jaromir Degan píše:Konečne mam Vengu doma .Bol som si ju prevziať 24.06 a hlavne opravenú . Chyba bola v spínacej skrinke ktorú museli meniť .Vzhľadom na to že je to nový model , samozrejme že na sklade nie sú ND tak som musel určitý čas čakať. Síce nervozita trošku narastala ale som rád že aj na môj podnet bol daný problém odstránený . Dneska som si konečne mohol náš nový voz konečne v kľude vychutnať a zoznámiť sa so všetkým čo k tomu patrí . Je to skvelé autíčko - náš nový člen rodiny .Ešte ho čaká krst ale určite nie taký ako keď krstia lode so šampanským na lane . :kia:


Jaromir ma inšpiroval :thu: , že by sme sa mohli podeliť o skúsenosti a zážitky z krstu našich 4-kolesových miláčikov :kia: :yes:

Ja som si Vengu pokrstila ešte v deň, keď som si ju bola vyzdvihnúť u predajcu. Po prejdení pár 100km, som vybehla predným kolesom na obrubník, a pekne si oškrela puklicu. :oops: čo ma aj mrzelo...
:thu: :thu: :thu:
:kia: :kia: :kia:

tak šup šup, nehanbite sa priznať, že ste ho niekde oškreli :tongue: :tongue: :tongue:
Kia Venga 1.4 CVVT /66kW/, solid white
EX, Panoramic Electric Sunroof, Steelmate Wireless Parking Assist System
3M™ Scotchtint™ CS Panther Sun Control Window Film
zafirys Žena
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 31  Témata: 2
Registrován: 30.04.2010
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
16500 km @ 6.9 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod branor » 30.06.2010 09:23

Napodobne, prava puklica pokrstena, ked som sa vyhybal sanitke tak som ju oprel o obrubnik :(
KIA Venga 1,4 CRDI 66kw + panoramatická strecha...
Uživatelský avatar
branor Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 396  Témata: 28
Registrován: 14.03.2010
Bydliště: Trenčín / Chorvátsky Grob  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
199999 km @ 5.75 l/100km

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod Balki » 30.06.2010 13:52

môže byť aj ne-Venga??? mne ho pokrstil neznámi "dobrák" v noci na parkovisku pred barákom po troch mesiacoch... :cry: :cry: :cry:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Balki Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 39  
Registrován: 09.01.2010
Bydliště: Prievidza  Slovakia (sk)

Kia Soul (2009)
12500 km @ 6.9 l/100km

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod peter562/12 » 05.07.2010 16:31

ahhojte Pred 8 rokmi sme si kupili fiat punto 1,1b.Do mesiaca sme ho pokrstili na skodu 40000sk.Teraz sme si kupili kia venga 1,4 b ex.Pokrstili sme ho ale sampanskym len rozliatym po prednej kapote.Mame ho uz 2 mesiace a najazdene vyse 4000km.
Uživatelský avatar
peter562/12 Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 268  Témata: 2
Registrován: 20.06.2010
Bydliště: Slovensko  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
0 km @ 0 l/100km

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod Tomi_san » 05.07.2010 16:42

Keď som kúpil elantru bol som sa pochváliť u babky a strýka, ten mi dal pár pív a jedno mi pri manévroch vybuchlo v kufri. ešte šťastie, že subwoofer som tam dával až neskôr. :D
HYUNDAI ELANTRA XD 1.6i GLS
:twisted: ELA - RED DEVIL
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomi_san Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 539  Témata: 9
Registrován: 14.03.2010
Bydliště: Štúrovo / Biely Kostol (TT)  Slovakia (sk)
4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 3. místo (1) Sponzor (1) Nejvzdálenější účastník srazu (1) Organizátor srazu (1)

Hyundai Elantra III (2002)
200000 km @ 6.5 l/100km

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod zafirys » 06.07.2010 08:29

Balki píše:môže byť aj ne-Venga??? mne ho pokrstil neznámi "dobrák" v noci na parkovisku pred barákom po troch mesiacoch... :cry: :cry: :cry:

:o
no, pekne....keby som toto našla na parkingu, asi by ma porazilo

peter562/12 píše:ahhojte Pred 8 rokmi sme si kupili fiat punto 1,1b.Do mesiaca sme ho pokrstili na skodu 40000sk.Teraz sme si kupili kia venga 1,4 b ex.Pokrstili sme ho ale sampanskym len rozliatym po prednej kapote.Mame ho uz 2 mesiace a najazdene vyse 4000km.

:thu: :thu: :thu: :thu:
wwwwaaaaaaaw.....
tak tomuto hovorím pokrstenie....perfettto:))))
Kia Venga 1.4 CVVT /66kW/, solid white
EX, Panoramic Electric Sunroof, Steelmate Wireless Parking Assist System
3M™ Scotchtint™ CS Panther Sun Control Window Film
zafirys Žena
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 31  Témata: 2
Registrován: 30.04.2010
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
16500 km @ 6.9 l/100km

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod Eva L. » 06.07.2010 16:28

Tak v kufri ceeda 2mesačného sa podarilo cestou rozbiť demižón medoviny. :shock: a ešte raz :shock:
Eva L. Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 57  Témata: 1
Registrován: 24.03.2010

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod mouzi » 06.07.2010 20:01

Tak, a muj Drak uz je taky pokrteny, ale ne moji vinou. Jen nejaky idiot v oranzove veste sekal u krajnice travu elektrickou kosou a poslal mi presne doprostred dveri maly projektil ve forme kaminku :x Takze tam mam krom oprysknuteho laku i maly dulek. Jsem zvedav, co budou v servisu chtit za opravu. :(
Kia Rio II 1.4 CVVT, 71 kW (97 k) Play, Sunset Orange, MY10
Hyundai i30 1.4 CVVT, 80 kW (109 k) Style, Vivid Blue, MY09

"Nejezdím jako dobytek, ale v rámci možností."
Uživatelský avatar
mouzi Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 161  Témata: 13
Registrován: 22.06.2010
Bydliště: Zlín  Czech Republic (cz)

Kia Rio II (2010)
27000 km @ 6 l/100km

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod Beda » 07.07.2010 12:40

To ja ho pokrtil kecupem a to na zadni sedacku, vzal jsem totiz ten kecup za to horni vicko a to mi zustalo komplet cele v ruce i s tou spodni casti, ktera ma byt cvaknuta na flasku, a tak lahev litla na sedacky a vycakl z ni kecup :oops:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod titanus » 07.07.2010 12:50

tak su veci ktore policajtom nevysvetlis :lol: cele zadne sedadla od kecupu :lol:

inak mi to pripomina dve veci:
1.
Mia Wallacová: Vinci? Chceš slyšet ten vtip z tý Liščí pětky?
Vincent Vega: Jasně, akorát jsem ještě furt moc ztuhlej, než abych se smál.
Mia Wallacová: Smát se nebudeš, to nená vtipný, ale jestli chceš, tak já ti to řeknu.
Vincent Vega: Jasně, sem s tím.
Mia Wallacová: Tak jo. Po ulici jdou tři rajčata. Máma rajče, táta rajče a dítě rajče. Dítě rajče se loudá, táta se naštve, vrátí se pro něj, jednu mu flákne a řekne: "Tak pojď, kečupe!"

2.
Winston Wolfe: Pokud jsem dobře informován o situaci, máme tu auto plus tělo mínus hlava.

:)


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod Tomi_san » 08.07.2010 19:08

titanus píše:tak su veci ktore policajtom nevysvetlis :lol: cele zadne sedadla od kecupu :lol:

inak mi to pripomina dve veci:
1.
Mia Wallacová: Vinci? Chceš slyšet ten vtip z tý Liščí pětky?
Vincent Vega: Jasně, akorát jsem ještě furt moc ztuhlej, než abych se smál.
Mia Wallacová: Smát se nebudeš, to nená vtipný, ale jestli chceš, tak já ti to řeknu.
Vincent Vega: Jasně, sem s tím.
Mia Wallacová: Tak jo. Po ulici jdou tři rajčata. Máma rajče, táta rajče a dítě rajče. Dítě rajče se loudá, táta se naštve, vrátí se pro něj, jednu mu flákne a řekne: "Tak pojď, kečupe!"

2.
Winston Wolfe: Pokud jsem dobře informován o situaci, máme tu auto plus tělo mínus hlava.

:)

Tak teraz to tam zapadlo ako riť na šerbeľ :twisted:
HYUNDAI ELANTRA XD 1.6i GLS
:twisted: ELA - RED DEVIL
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomi_san Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 539  Témata: 9
Registrován: 14.03.2010
Bydliště: Štúrovo / Biely Kostol (TT)  Slovakia (sk)
4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 3. místo (1) Sponzor (1) Nejvzdálenější účastník srazu (1) Organizátor srazu (1)

Hyundai Elantra III (2002)
200000 km @ 6.5 l/100km

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod peter562/12 » 09.10.2010 20:44

toho tyzdna manzelka pokrstila prave zadne dvere ked (pripominam) vychadzala z dvora na ulicu.tak tiez znicila senzor na otvaranie brany.
Uživatelský avatar
peter562/12 Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 268  Témata: 2
Registrován: 20.06.2010
Bydliště: Slovensko  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
0 km @ 0 l/100km

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod PetrLa » 10.10.2010 12:21

titanus píše:tak su veci ktore policajtom nevysvetlis :lol: cele zadne sedadla od kecupu :lol:

inak mi to pripomina dve veci:
1.
Mia Wallacová: Vinci? Chceš slyšet ten vtip z tý Liščí pětky?
Vincent Vega: Jasně, akorát jsem ještě furt moc ztuhlej, než abych se smál.
Mia Wallacová: Smát se nebudeš, to nená vtipný, ale jestli chceš, tak já ti to řeknu.
Vincent Vega: Jasně, sem s tím.
Mia Wallacová: Tak jo. Po ulici jdou tři rajčata. Máma rajče, táta rajče a dítě rajče. Dítě rajče se loudá, táta se naštve, vrátí se pro něj, jednu mu flákne a řekne: "Tak pojď, kečupe!"

2.
Winston Wolfe: Pokud jsem dobře informován o situaci, máme tu auto plus tělo mínus hlava.

:)


:)))))))))))
PetrLa Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 716  
Registrován: 24.02.2008
Sponzor (1)

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod peter562/12 » 21.10.2010 19:28

dnes v spravach na jojke bola reportaz o autonehode nezaregistroval som kde to bolo ale ukazali buchnutu kiu vengu bielu zo zadu.tak dufam ze sa vodicke- vodicovi nic nestalo.a ze auticko bude aj nadalej fungovat
Uživatelský avatar
peter562/12 Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 268  Témata: 2
Registrován: 20.06.2010
Bydliště: Slovensko  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
0 km @ 0 l/100km

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod tomasisko » 21.10.2010 20:16

v kriminovinach 11 minuta dodavka narazila do vengy a ta do dalsej kii sportage, potom tam vidiet este policajny ceed
  KIA Venga LX 1.4cvvt Caramel Gold
...jazdim ako hrusinsky, kocham sa zivotom...
Uživatelský avatar
tomasisko Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 332  Témata: 15
Registrován: 02.09.2010
Bydliště: BB  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
30000 km @ 7 l/100km

Další

Zpět na Venga

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé