ix20

Re: ix20

Příspěvekod zulyk » 30.12.2010 19:55

u fabie je to vyrazne menej pocut, pretoze fabia I (neviem ako nova) mala komplet oplastovane vnutorne casti blatnikov + vyraznu cast podvozka, preto sa to s fabiou neda porovnavat, korejci na tom setria najviac (materialy v kabine a odhlucnenie vozidla), preto potom ta vysledna cena ;)
Hyundai I30 Fastback
1,4 TGDI
zulyk Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 949  
Registrován: 19.07.2010
Bydliště: VT  Slovakia (sk)
Sponzor (2)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: ix20

Příspěvekod luboš » 31.12.2010 00:29

Neporovnával jsem navzájem ceny Vengy a iX 20,předpokládám že 20 bude mírně dražší,ale vynahrazuje to ESP v základní výbavě.A k těm olejům.Už jste někdy slyšeli kolik si účtují ve VW nebo Škodovce za olej jejich specifikace na tzv.longlife servisní interval? To jsou teprve palety.
luboš Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 21  
Registrován: 22.10.2010
Bydliště: Rokycansko  Czech Republic (cz)

Re: ix20

Příspěvekod MAKU19 » 20.01.2011 12:41

;) tak je tu nový test ix20 kde je aj porovnanie s VENGOU.
Test ix20
Obrázek
KIA Venga 1.4 CVVT 66kW
Radšej užívať život ako v klube dôchodcov spomínať na pracovné úspechy
Uživatelský avatar
MAKU19 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 220  Témata: 14
Registrován: 25.03.2010
Bydliště: Piešťany  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
75777 km @ 7.31 l/100km

Re: ix20

Příspěvekod Korejcobijec » 20.01.2011 14:09

;) Mě se ten Hjundoš líbí víc ,ale tá Venga taky není špatná. Si vemte , že je to kousek vedle , Kdyby se jmenovala Vanga ,jak tá pomatená bulharka ,co předpověděla v listopadu 3 světovou válku.
Korejcobijec
 


km @ l/100km

Re: ix20

Příspěvekod tomasisko » 20.01.2011 18:23

pekny test - dobre rodinne auticko, ako keby som cital o mojej venge hlavne o tom vykone motora, zatah od spodu, akceleracii atd a k tomu podvozku mne sa osobne zda rovnaky (skusal som s ix20 s rovnakou motorizaciou ako mam ja)
  KIA Venga LX 1.4cvvt Caramel Gold
...jazdim ako hrusinsky, kocham sa zivotom...
Uživatelský avatar
tomasisko Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 332  Témata: 15
Registrován: 02.09.2010
Bydliště: BB  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
30000 km @ 7 l/100km

Re: ix20

Příspěvekod snowko » 11.03.2011 18:05

Aj ja som bol kuknut ix2Otku dnes. Zvonku sa mi paci viac ako Venga, Zvnutra o malo vyhrava Venga. Co sa ale vylepsilo je, ze plasty na pristrojovej doske sa mi zdali pogumovane, alebo take maksie, piate dvere sa krasne zatvarali a mam dojem ze sa otvarali aj o dost vyssie ako na Venge. Co mi chybalo v ix20 boli odkladacie priestory na vascie flase vo dverach, ktore vo Venge su. Budiky sa mi tiez pacia viac na ix20 ale zase stredovy panel nie. Dnes som sedel aj v inych autach...RAV4, ASXko, Auris...ale fkat ta Venga ci ix20 ma super priestor... vo Venge ci ix20 co sa preistoru tyka mi vsetko vyhovuje. Ci je to posed, ci vzdialenost riadiacej paky, alebo aj ta opierka na ruku.. je presne tam, kde ju chcem mat. Celkovo je ix20 podla mna o nieco lepsie auto ...vsak ma odchytane muchy...ktore nas budu dalej trapit :)

tomasisko píše:takze aj ja sa uz mozem pochvalit bol som si ix20 vyskusat, bol uplne novy s 12km na tachometri v plnej vybave a 1,4 benzin motor aj s panoramatickou strechou

tiez mam 1,4ku, motor vo venge je zivsi ako v ix20ke ale mozno kvoli zabehu to bolo este lenive

- pekny predok na fotkach to nevyzera tak dobre (tak isto aj venga podla fotiek je mensia) - proste obe auta su nefotogenicke
- paci sa mi ten stredovy displej ukazovatel teploty a prevodove stupne, som si vsimol ze na pocitaci je viac infosiek asi este nejaka dalsia "problematicka" priemerka aj ked sa mi pocas jazdy nezresetovala :)
- celkom som rad ze som si nekupil vengu s opierkou ruky ak je v rovnakej vyske ako pri ix20 tak je to dost nepohodlne (casom kupim univerzal)
- v ix20-ke je do sikma opierka na dverach (to kde je otvaranie okien) tym padom ruka na nej nedrzi ale sa zosuchne dole - dopredu
- celkovo je to pekne auto ale musim povedat ze s vengou som celkom spokojny (krajsi stredovy panel a palubovka) kazdy ma iny vkus niekomu sa paci to inemu ono preto je dobre ze hyundai a kia vyraba podobne auta a kazdy si moze vybrat a hlavne si nemusi kupit ten skaredy roomster :-D

podvozok je rovnako tvrdy ako vo venge
Obrázek
KIA Venga 1,6 CVVT TX
Uživatelský avatar
snowko Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 238  Témata: 13
Registrován: 30.03.2010
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)
3. místo (2)

Kia Venga (2010)
209000 km @ 7.30 l/100km

Re: ix20

Příspěvekod Korejcobijec » 11.03.2011 20:00

měl jsem na týden i 20-ani ryba ani rak.pocity smíšené.nebral bych jí,ale ix 20-to je jiné kafe ;)
Korejcobijec
 


km @ l/100km

Re: ix20

Příspěvekod PARIK » 04.01.2013 12:42

Po dlouhém váhání vyhrála nad Vengou :kia: IX 20 1,4Crdi.Mám ji od 21.12.2012.
PARIK Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 53  
Registrován: 14.05.2008
Bydliště: Hrbov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2008)
14500 km @ 5.2 l/100km

Předchozí

Zpět na Venga

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé