Kia Soul 2009 - blbne tachoměr a bohata smes na 1 a 3 valci

Trápí Vás něco na voze?

Kia Soul 2009 - blbne tachoměr a bohata smes na 1 a 3 valci

Příspěvekod pierre-k » 01.03.2021 17:22

Ahoj.
Mate s tim podobnou zkusenost?
Staci abych jezdil v desti, projel par louzi, nebo jezdil za snehu v zavejich a blbne tachomer.

Priklad....
Jedete 50 a rucicka obcasne lita od 0 do 70. Pak je chvilku klid a za chvili zase. Uz jsem si za ty roky na to zvykl.

Ale po tehle zime je to horsi.
Nekdy jedu celou dobu na nulu.
Musim hodne pridat plyn aby auto cuklo a tachomer se na chvilku chyti.

Koupil jsem si Obd 2 abych v mobilu videl pripadne kody, nebo jestli mobil take ukazuje vykyvy rychlosti a tam je rychlost v poradku. Z toho usuzuji, ze senzorem rychlosti to nebude.

Predtim jsem si vymenil svicky za nove a zacala obcasne blikat kontrolka motoru. Na diagnostice v Kie prilis bohata smes na 1 a 3 valci. Cetl jsem na netu ze tohle muze byt padelanymi svickami i kdyz byly koupeny v krame. Svicky jsou NGK.

Nejaky napady aniz bych auto musel davat do ofiko servisu?

Diky Hanz
pierre-k Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 9  Témata: 4
Registrován: 14.02.2013
Bydliště: Teplice  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Kia Soul 2009 - blbne tachoměr a bohata smes na 1 a 3 va

Příspěvekod pierre-k » 01.03.2021 20:08

Pokud jde o bohatou smes ve valcich 1 a 3, tak jsem prehazel, rozpojil a znovu zapojil civky a zatim je klid.
pierre-k Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 9  Témata: 4
Registrován: 14.02.2013
Bydliště: Teplice  Czech Republic (cz)


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé