pipanie pri otvorenych dverach

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

pipanie pri otvorenych dverach

Příspěvekod slavčo » 06.08.2008 14:26

nazdar chalani nevie náhodou niekto či sa niekde nedá odpojiť to pípanie keď su otvorene dvere vodiča?
slavčo Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8  Témata: 4
Registrován: 06.08.2008
Bydliště: Zlaté Moravce  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod gazpetr » 07.08.2008 11:29

Pokud se nepletu, tak to pípá jen když je nastartováno a jsou otevřené dveře. To se snad dá vydržet, nebo si udělej vypínač na dveřní kontakt.
Mnohem více mě štve, že když vypnu zapalování a zůstanu sedět v autě (třeba na někoho čekám) tak mi svítí parkovačky a ty zhasnou až když pootevřu dveře. Mám totiž trvale zapnutá světla (přepínač). Takže jsem v podstatě ve stejné situaci jako ty. Že bych tam dal nějaké tlačítko, které nachvíli spojí dveřní spínač ? :kia:
gazpetr Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 73  Témata: 7
Registrován: 11.05.2008
Bydliště: TACHOV  Czech Republic (cz)

Příspěvekod slavčo » 07.08.2008 14:47

nazdar gazpetr díky za radu ale niekde na nete som čítal ze sa to dá odpojiť len už neviem kde.pípa to aj keď máš vypnutý motor stačí keď máš strčený kľuč v spínačke a otvoriš dvere a stale to robí pí pí pí pí
slavčo Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8  Témata: 4
Registrován: 06.08.2008
Bydliště: Zlaté Moravce  Slovakia (sk)

Příspěvekod Tony » 08.08.2008 10:35

gazpetr píše:Pokud se nepletu, tak to pípá jen když je nastartováno a jsou otevřené dveře. To se snad dá vydržet, nebo si udělej vypínač na dveřní kontakt.
Mnohem více mě štve, že když vypnu zapalování a zůstanu sedět v autě (třeba na někoho čekám) tak mi svítí parkovačky a ty zhasnou až když pootevřu dveře. Mám totiž trvale zapnutá světla (přepínač). Takže jsem v podstatě ve stejné situaci jako ty. Že bych tam dal nějaké tlačítko, které nachvíli spojí dveřní spínač ? :kia:


u ceedu tohle (světla) dělá taky pokud máš vypínač na jiné poloze než je 0 (AUTO). aspoň tak to je v cedníkovi. když pak vypneš motor tak rádio ti dál hraje ale zbytek zhasne včetně potkávaček
Tony aka FUCKER LUCKER in CoD World and LUCKER1984 in WoT
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+
najeto 118 000 km

Uživatelský avatar
Tony Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1637  Témata: 13
Registrován: 16.11.2007
Bydliště: Nošovice  Czech Republic (cz)
6. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
118000 km @ 6 l/100km

Re:

Příspěvekod Robert69 » 16.07.2010 20:00

gazpetr píše:Pokud se nepletu, tak to pípá jen když je nastartováno a jsou otevřené dveře. To se snad dá vydržet, nebo si udělej vypínač na dveřní kontakt.
Mnohem více mě štve, že když vypnu zapalování a zůstanu sedět v autě (třeba na někoho čekám) tak mi svítí parkovačky a ty zhasnou až když pootevřu dveře. Mám totiž trvale zapnutá světla (přepínač). Takže jsem v podstatě ve stejné situaci jako ty. Že bych tam dal nějaké tlačítko, které nachvíli spojí dveřní spínač ? :kia:



Mame doma Sportage a tohle mě na světlech štvalo taky vyřešil sem to denníma světlama.
Robert69 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 18  
Registrován: 12.07.2010
Bydliště: Vsetín  Czech Republic (cz)

Kia Sportage II (2008)
14000 km @ 9.5 l/100km

Re: pipanie pri otvorenych dverach

Příspěvekod g.man » 22.07.2010 12:14

Ne, pípá to, když je klíč ve spínačce, nastartováno být nemusí. Takže pokud stojíš na parkovišti, je ti horko, chceš otevřít dveře a poslouchat rádio, tak máš smůlu a toho pípání se nezbavíš. Popisoval jsem to v tématu odpojení pípáku, pár řádek níž.
TO: Robert 69 Kam jsi dal ta denní světla? Nebylo by foto?
Lépe zbraň mít a nepotřebovat ji, než ji potřebovat a nemít.
Uživatelský avatar
g.man Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 101  Témata: 5
Registrován: 22.04.2009
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)
Sponzor (2)

Kia Stonic (2018)
1200 km @ 5.7 l/100km


Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé