Kia Sportage - dodělávky

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Kia Sportage - dodělávky

Příspěvekod DallasCZ » 19.09.2022 20:02

Zdarec, chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti s dodělávkami výbavy do Sportage. Mám sice Kia Niro ale počítám že princip bude stejný.
Mám namysli třeba:
hlídání mrtvého úhlu, přední parkovací senzory - jestli stačí nainstalovat zrcátka/senzory a povolit v BCM (přes Launch x431)?
Mám na autě jen automatické ovládání okna u řidiče, když koupím panel s automatickým ovládáním obou předních oken (řidič/spolujezdec) stačí pak opět povolit v BCM?
Nebo je možné koupit BCM z auta které tuto výbavu má a přepojit?
Co jsem se díval do specifikace kabeláže, tak to vypadá, že by snad měli dělat jen jednu verzi kabelů, takže teoreticky kabeláž by měla být připravená.
díky za info
DallasCZ Neuvedeno
Nováček
Léta členství
 
Příspěvky: 2  Témata: 1
Registrován: 21.08.2022
Bydliště: Mikulov  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Kia Sportage - dodělávky

Příspěvekod MP1 » 19.09.2022 21:04

Predné senzory dorábame len neoriginálne. A monitoring mŕtveho uhla je už silná káva. Hlavne finančne. Radary do zadného nárazníka nebudú lacné, spätné zrkadlá sú tiež riadna pálka. Kabeláž vzadu určite nebude pre radary.
A na nejaké vŕtanie sa pomocou Launch asi tiež zabudni. Kia nemá také softwarové možnosti ako koncern VW.
Rozhodol si sa vstúpiť podľa môjho názoru na neprebádané územie.

Vzhľadom na počet predaných kusov sa asi nikomu neoplatí rozoberať software vozidiel KIA.
ED 1.6 CVVT automat / JD SW 1.6 GDI automat / JD FL 1.4 CVVT / CD 1.4 T-GDi/ Proceed 1.4 T-GDi / XCeed 1.5 T-GDi Gold / Xceed 1.5 T-GDi GT-Line
MP1 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2205  Témata: 18
Registrován: 04.10.2007
Bydliště: Michalovce  Slovakia (sk)

Kia XCeed (2022)
20 km @ 0 l/100km

Re: Kia Sportage - dodělávky

Příspěvekod DallasCZ » 21.09.2022 19:09

dík za info.
DallasCZ Neuvedeno
Nováček
Léta členství
 
Příspěvky: 2  Témata: 1
Registrován: 21.08.2022
Bydliště: Mikulov  Czech Republic (cz)


Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé