Stránka 1 z 1

Zpožděné zapnutí automatických světel.

PříspěvekNapsal: 06.08.2023 14:10
od MartinJanda
Něřešil tu někdo problém s nastavením soumrakového senzoru? Po cestě do Itálie jsem projížděl mrtě tunelama a řekl bych že celkově KIA a Hyudai mají nastavení oproti jiným značkám na větší rozsah mezi tmou a světlem. Mě se ale světla zapínala absolutně nejpomaleji. Někdy až po pár stovkách metrů. V půlce tunelu to záleží na rychlosti. Hodně záleželo na osvětlení toho konkrétního tunelu. V jednom kde bylo osvětlení fakt silné automat nezareagoval vůbec.
Prosím zda to někdo řešil, jestli to jde někde nastavit, nebo to je na servis.
Díky.

Re: Zpožděné zapnutí automatických světel.

PříspěvekNapsal: 06.08.2023 14:30
od snike
Úprava nejde. Taky jsem u předchozí Sportage QL pozoroval, že to zapíná později něž u předchozích aut. A u současného XCeeda to zapíná vcelku brzo :thu:

Re: Zpožděné zapnutí automatických světel.

PříspěvekNapsal: 06.08.2023 19:13
od Boris17
Mňa ten snímač tiež iritoval, že to reaguje až na dosť veľkú tmu. Tak som na ten senzor nalepil pásik čiernej matnej grafickej fólie cca 13x27mm a celkom som to trafil. Svetlá sa mi zapnú aj pri daždi s čím som spokojný.