10 otázek majitelům CEEDU SW III generace

Diskuze o všem, co nelze zařadit do jiné sekce.
Discussion about everything what has not own section.

Re: 10 otázek majitelům CEEDU SW III generace

Příspěvekod MP1 » 21.02.2022 19:02

V Tapatalku sa nezobrazujú podrobné info i profile, aspoň nie o každom profile.
Po dlhom čase som sa pozrel cez web a tam info o aute je. Beriem späť.

Bohužiaľ, autá s prednými oknami Auto a zadnými bez Auto to len tak asi nepôjde.

Skúsim s diagnostikou aj také auto, len tu diagnostiku nemám ja ale jeden známy. Veľkú šancu tomu nedávam, aké nádej umiera posledná.
ED 1.6 CVVT automat / JD SW 1.6 GDI automat / JD FL 1.4 CVVT / CD 1.4 T-GDi/ Proceed 1.4 T-GDi / XCeed 1.5 T-GDi Gold / Xceed 1.5 T-GDi GT-Line
MP1 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2206  Témata: 18
Registrován: 04.10.2007
Bydliště: Michalovce  Slovakia (sk)

Kia XCeed (2022)
20 km @ 0 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: 10 otázek majitelům CEEDU SW III generace

Příspěvekod Xeri » 10.03.2022 13:41

Tak jsem si to zjistil sam. Aktivovat otevirani oken pres DO umi diagnostika Launch X431.
Dalo to trochu prace ale nakonec jsem nasel servis, ktery tuto diagnostiku ma. Parameter se jmenuje "REMOTE WINDOW OPEN", ktery je ve vychozim stavy vypnuty.
V mem pripade se jedna o auto MY20 s keyless oteviranim.
9136 Proceed 1.4 T-GDi MT
Xeri Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 9  
Registrován: 28.06.2016
Bydliště: OV  Czech Republic (cz)

Re: 10 otázek majitelům CEEDU SW III generace

Příspěvekod petjas » 11.03.2022 11:06

Kdyz uz jsme u tech oken. Meli jste nekdy stejny problem jako ja? Pri jizde jsem stahl okenko u ridice a po kratke chvilce nwslo zavrit, nefungoval zadna tlacitka prednich oken. Zadni okna stahovat a vytahovat sla. Musel jsem zastavit, vypnout motor a zase nastartovat aby se tlacitka rozchodila.
petjas Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 13  Témata: 4
Registrován: 11.08.2020
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Předchozí

Zpět na Všeobecný pokec / General Discussion

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot]