Stránka 1 z 6

autopotahy

PříspěvekNapsal: 05.04.2010 17:02
od kraken71
Prosím o radu jak nasadit potahy na přední sedadla když ty aktivní opěrky nejdou vytáhnout Díky všem kdo mi poradí

Re: autopotahy

PříspěvekNapsal: 05.04.2010 18:15
od mbiron
Co mas za autopotahy?

Re: autopotahy

PříspěvekNapsal: 05.04.2010 19:08
od Axel
ja to resil, tak, ze vracet se mi nechteli a tak mamka to rozstrihla mezi dirkama na tycky operky nasila zip a pak jsem na operky nasadil sacek aby to dobre sklouzlo a byly tam :)

Re: autopotahy

PříspěvekNapsal: 06.04.2010 10:08
od penek
Chlapci, přidejte nějaký photo, pls.

Re: autopotahy

PříspěvekNapsal: 06.04.2010 15:47
od Taserda
Na predošlom aute som mal poťahy ušité v R.Sobote a na opierkach bol tuším suchý zips.Bol som priamo vo firme a chystám sa aj so ceedomhttp://www.autopotahy.sk/ Nájdi si ceed a uvedenej adrese a pozri fotky.

Re: autopotahy

PříspěvekNapsal: 06.04.2010 17:37
od Axel
@ penek

Jdi ke me do Alba a tam si je najdi, ten zip by tam mel byt videt...musim porad mamku pochvalit sehnala presne ten samy zip co je na kapsach a urobila to tak, ze je to jak original :)

Re: autopotahy

PříspěvekNapsal: 06.04.2010 19:34
od Carlosik
http://www.abena-autopotahy.cz/

Nechal jsem si je tam ušít a sedí přesně a jsou pěkné

Re: autopotahy

PříspěvekNapsal: 11.04.2010 13:23
od Bigoš
Čau
Mám potahy od TASO Mladá Boleslav a sedí perfektně.
Jsou šité se všemi drobnostmi: aktivní opěrky , boční Air , středová opěrka , potažení krajních dílů na zadních sedadel.
Navíc je bez zvýšení ceny všita kapsa na zadní části předních sedadel ,
přetažení přez nedemontovatelné přední opěrky je řešeno rozepnutím suchých zipů.
Mají výběr z mnoha variant , cena 2 800,-
Koupeno přez Auto Branka Mělník .
Od objednání do převzetí 1 týden.

Spokojenost.

Re: autopotahy

PříspěvekNapsal: 11.04.2010 13:55
od Nalim2
Já mám potahy od Lira Praha - Jiří Svoboda a jsou také šité na míru. Mohl jsem si vybrat téměř vše od barvy, materiálu, loketní opěrky, nápisů, kapes, prostorů na airbagy a podobně. Přišly mi v balíku poštou a padnou perfektně. Blíže viz mou garáž.

[album]841[/album]
[album]840[/album]

Re: autopotahy

PříspěvekNapsal: 19.04.2010 13:02
od MartinNecid
Mám potahy od firmy TASO - zde je odkaz:
http://www.autopotahytaso.cz/autopotahy ... &idtyp=108

Jsou to potahy šité na míru. Stačí vyplnit objednávkový formulář, kde se uvedou aktivní opěrky, bederní opěrky, loketní opěrky barva, materiál atd. Používají čalounické tkaniny a ne ty šmejdy, kterých jsou plné markety za 500 Kč.
Potahy na aktivní opěrky mají v horní části suchý zip, takže se to snadno prostrčí mezi chromavanými tyčemi, připne na zip a je to perfektní.
Přední potahy se pomocí háčku a gumových oček na potahu, přichytí zatlačením háčku do pěnovky na spodní straně sedáku - ( je tam sice málo místa, ale dá se tam ruka prostrčit. Kdo má silnou ruku, bude muset poprosit ženu nebo starší dítě. Pořád lepší než vymontovávat celou sedačku ven.
Zadní potahy - boční díly - je nutno po odklopení sedaček odšroubovat postranní díly opěradel u dveří (na každé straně je jeden šroub) spodní část přitáhnout trochu k sobě a vysunout směrem ke nahoru. Jde to snadno.
A před natažením hlavního dílu 2/3 operadla zadního sedadla musíte po odklopení sedáku odšroubovat červený zámek navijecího bezpečnostního pásu - drží také na jednom šroubu - potom pás i s tím zámkem protáhnete horním otvorem v potahu, který tam firma TASO samozřejmě také udělala - tím Vám už půjde pás nad potahem - našroubujete zpět šroub - pomocí dodaných háčků přichytíte šponovací gumy potahů a tím je práce hotova. Já měl z toho obavy, ale je to fakt brnkačka. Teď, když víte, že stačí povolit vzadu 3 šrouby, tak to máte za 15 minut celé auto zmáknuté.
Vyšly mě na 3200Kč a byly hotové za 12 dní.

Re: autopotahy

PříspěvekNapsal: 19.04.2010 15:33
od mbiron
Musim souhlasit Taso je good, sedi perfektne a ani po roce pouzivani se nikde nekrabati a jsou porad jak nove, :thu:

Re: autopotahy

PříspěvekNapsal: 19.04.2010 15:43
od Tony
Taserda píše:Na predošlom aute som mal poťahy ušité v R.Sobote a na opierkach bol tuším suchý zips.Bol som priamo vo firme a chystám sa aj so ceedomhttp://www.autopotahy.sk/ Nájdi si ceed a uvedenej adrese a pozri fotky.


ty první na ceedovi ta kombinace Alcantary IL silver IL black a Leather look black je bomba! má potahy někdo od nich? jak sedí? a ceny jsou kde?

Re: autopotahy

PříspěvekNapsal: 19.04.2010 16:05
od luboss
Tony píše:
Taserda píše:Na predošlom aute som mal poťahy ušité v R.Sobote a na opierkach bol tuším suchý zips.Bol som priamo vo firme a chystám sa aj so ceedomhttp://www.autopotahy.sk/ Nájdi si ceed a uvedenej adrese a pozri fotky.


ty první na ceedovi ta kombinace Alcantary IL silver IL black a Leather look black je bomba! má potahy někdo od nich? jak sedí? a ceny jsou kde?


ceny su nasledovné


Re: autopotahy

PříspěvekNapsal: 19.04.2010 16:17
od mbiron
Potahy jsou krasne, coz o to ale ty ceny zadna lidovka :D Alkantara je super kombinace s kuzi ale za tu cenu mam troje z Tasa a to ani tak dlouho auto nevydrzi. :tongue:

Re: autopotahy

PříspěvekNapsal: 29.04.2010 15:58
od slomak
Já potahy objednával přímo v prodejně ASAS - MOST. Sedí pěkně, aby ne cena 5000 Kč. Za montáž chtěli 1500 Kč. Tak jsem si nehty raději zlámal sám. Dostal jsem k potahům i DVD s manuálem :) , takže to nebylo tak hrozný. :) :kia: :)