Kde se stala chyba ?

"Máte štěstí, že jdu zrovna kolem, říkají o mě, že jsem odborník".

Kde se stala chyba ?

Příspěvekod marhalu » 04.12.2009 08:27

Když jsem si přivezl ceeda domů tak jsem se mrknul do návodu co všechno se mi může rozsvítit na přístrojovce a jak to vypadá. Docela mě to pobavilo. Takové vysvětlení zrovna těhle dvou symbolů jsem nečekal.
Při té další jsem si vzpoměl na serial BigBang Theory kde Sheldon říká a kde máš kontrolku kontrolky :). Vysvětlění, že je to kontrolka poruchy si překládám jako kontrolka elektroniky motoru. Tzn porucha = elektronika motoru :lol:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
prepared to sucCEED ;)
KIA Cee'd SW FL 1.6 CRDi Comfort Plus + něco navíc
Uživatelský avatar
marhalu Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 252  Témata: 4
Registrován: 13.10.2009
Bydliště: Praha - Prosek  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2010)
150000 km @ 5.65 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Kde se stala chyba ?

Příspěvekod lebka75 » 04.12.2009 09:32

jo tak to se jim tam vloudil pěkný šotek :lol: :lol: :lol: . Zrovna s touto kontrolkou jsem měl dlouho problém a nakonec to skončilo u toho, že jelikož mám LPG system není schopen vyhodnotit kvalitnejší spalování než u benzínu a hlásí to jako chybu. Takže je pravda, že auto jezdí bez problémů dál. Ale koukal jsem, že máš ceeda po faceliftu, třeba se facelift týkal i značení kontrolek :D :D :D
:kia: XCeed 1.5 T-GDi Exclusive Obrázek
Uživatelský avatar
lebka75 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 769  Témata: 18
Registrován: 27.08.2009
Bydliště: Střední Čechy  Czech Republic (cz)
3. místo (1) Sponzor (2)

Kia XCeed (2021)
36500 km @ 7.2 l/100km

Re: Kde se stala chyba ?

Příspěvekod marhalu » 04.12.2009 09:41

Já jsem si taky nebyl uplně jistej jestli je to nový značení. :lol:

Když jsem to ukazoval prodejci tak se tomu smál taky ...
prepared to sucCEED ;)
KIA Cee'd SW FL 1.6 CRDi Comfort Plus + něco navíc
Uživatelský avatar
marhalu Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 252  Témata: 4
Registrován: 13.10.2009
Bydliště: Praha - Prosek  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2010)
150000 km @ 5.65 l/100km

Re: Kde se stala chyba ?

Příspěvekod Axel » 04.12.2009 22:36

této kontrolce není radno se smát....a buďte rádi, že tam je...Když mi svině kuna překousala lambda sondu okamžitě se mi rozsvítila (jinak není to kontrola poruchy elektroniky, ale kompletní kontrola výfukovéfo systému) a nenajezdil jsem tisíce km s vadnou sondou jako s naší fabii než jsem na to náhodou přišel...

A u toho LPG nezdá se mi, že to je úplně v pořádku když svítí, protože pro auto je to problém a vše ostatní může fungovat špatně co se týká vzduch, ventilů apod...
Fandím:
Moto GP
Tým: Ducati Marlboro Team; Jezdec: Casey Stoner (samo na prvním místě jsou naši jezdci :) )

Formule F1
Tým: Scuderia Ferrari Marlboro; Jezdec: Felipe Massa
Uživatelský avatar
Axel Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 544  Témata: 1
Registrován: 04.02.2009
Bydliště: Děčín  Czech Republic (cz)
5. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia cee'd SW (2008)
34000 km @ 7.6 l/100km

Re: Kde se stala chyba ?

Příspěvekod marhalu » 04.12.2009 23:53

jj žádná kontrolka kolem motoru není sranda, když se rozsvítí. Ale jinak asi máš pravdu. Na starý fabce je to elektronika motoru a na nový už výfukový systém tak předpokládám že to sjednotili :)

ja se spíše směju tomu prohození popisků ;)
prepared to sucCEED ;)
KIA Cee'd SW FL 1.6 CRDi Comfort Plus + něco navíc
Uživatelský avatar
marhalu Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 252  Témata: 4
Registrován: 13.10.2009
Bydliště: Praha - Prosek  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2010)
150000 km @ 5.65 l/100km

Re: Kde se stala chyba ?

Příspěvekod penek » 14.01.2010 13:55

chtěl bych mít tvoje problémy, marhalu. btw, slofíška už umíš...?? :shock:
Keine Panik auf der Titanic!
Uživatelský avatar
penek Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 72  Témata: 1
Registrován: 10.03.2008
Bydliště: Český Brod  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2008)
245000 km @ 5.3 l/100km


Zpět na Technický koutek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé