Nestartuje

Motor, spojka, převodovka a vše kolem.

Nestartuje

Příspěvekod markuuusss » 17.05.2010 20:26

Zdravim , potreboval bych radu..Ma Shuma nestartuje..Stalo se to tak ,ze jsem jel,motor zhasnul a uz nenastartoval..Nehazi to ani jiskru,nejde tam benzin.Muze toto byt immobilizer ? Taky jsem dostal radu ,ze by to mohl byt snimac otacek.Vsem diky za jakoukoliv radu.Je to rok vyroby 1998 , 1.5 B . . .
markuuusss Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 1
Registrován: 17.05.2010
Bydliště: Karlovy Vary  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Nestartuje

Příspěvekod pišta » 17.05.2010 20:47

Čisto teoreticky by to mohol byť aj imobilizér! Keď ideš štartovať a bliká IMO tak ti blokuje on. Mal som podobný problém robil mi to klúč stačilo zobrať druhý a bolo po probléme.
Shuma II RS
Uživatelský avatar
pišta Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 90  Témata: 3
Registrován: 23.11.2008
Bydliště: Štúrovo  Slovakia (sk)
4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (1) Nejvzdálenější účastník srazu (1) Organizátor srazu (1)

Kia Shuma II RS (2004)
100001 km @ 7.2 l/100km

Re: Nestartuje

Příspěvekod markuuusss » 17.05.2010 22:46

No prave ze neblika a druhy klic nemam... :no: :angry:
markuuusss Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 1
Registrován: 17.05.2010
Bydliště: Karlovy Vary  Czech Republic (cz)

Re: Nestartuje

Příspěvekod kaduz » 18.05.2010 11:51

MĚ SE TO SAMÝ STALO NA SEPHII, TAM MI ODEŠLO DÁLKOVÝ OVLÁDÁNÍ, TAKŽE JSEM MUSEL KOUPIT NOVÝ. STÁLO HODNĚ, JESTLI SI DOBŘE VZPOMÍNÁM KOLEM 5 TIS.
Kia Ceed SW 1.6 GDI TOP
Uživatelský avatar
kaduz Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 210  Témata: 6
Registrován: 13.01.2010
Bydliště: Klatovy  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2015)
68000 km @ 7 l/100km

Re: Nestartuje

Příspěvekod markuuusss » 18.05.2010 20:03

no , ale ja prave nevim jestli shuma ma immo v dalkaci a nebo v klicku...spis v klicku .. ale spise to bude snimac otacek...dnes mi to psali i z vedeni kia
markuuusss Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 1
Registrován: 17.05.2010
Bydliště: Karlovy Vary  Czech Republic (cz)

Re: Nestartuje

Příspěvekod vegas » 19.05.2010 08:39

A nebo snímač polohy klikového hřídele, nepletete si t os tímto? Snímač otáček motoru by při startování neměl vadit. Nebo se mýlím?
Uživatelský avatar
vegas Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 165  
Registrován: 15.07.2009
Bydliště: Novy Jicin  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
25000 km @ 6.8 l/100km

Re: Nestartuje

Příspěvekod markuuusss » 19.05.2010 15:33

Přesně tenhle snímač myslim.To je hallův snímač jestli se nepletu.Poslední dobou v nich už mám zmatek :D
markuuusss Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 1
Registrován: 17.05.2010
Bydliště: Karlovy Vary  Czech Republic (cz)

Re: Nestartuje

Příspěvekod radekhartmann » 15.01.2012 18:02

Zdravi všechny mam KIa sorento 2.5 a prestala my startovat tak ji musim vzit na lano pak to de celi den prosim porad te
radekhartmann Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  
Registrován: 15.01.2012
Bydliště: Heřmanova Huť  Czech Republic (cz)


Zpět na Motory / Pohonné ústrojí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé