Finanční podpora Kia-Club.org CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010 SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
MP1 píše, že OTA ještě nejde instalovat do jarní aktualizace. Nemám tedy počkat na listopadovou aktualizaci? Nebo instalovat zatim květnovou, aby mi fungoval kia connect?
Nainstaloval jseu Updater, který mi ale dává možnost stáhnout jen jarní aktualizaci. Možná, že dělám něco špatně...chápu to tedy správně, že musim nejprve aktualizovat základní soft, a pak teprve OTA?
Ako si na to prišiel, že ti ponúka jarnú aktualizáciu? Podľa fotiek máš CEED MY22. Nešpekuluj. Niet čo riešiť. Neboj sa. Stiahni čo ti ponúka updater a aktualizuj. Verziu na inštaláciu ti zobrazí aj po vložení usb kľúča, môžeš skontrolovať pred aktualizáciou. Na ota sa teraz vykašli.
Ofotil jsem obrazovku, a ve spodní části je napsáno květen 2022...takže tohle jsem stáhnul. Mám to dobře? Teď teda dát na flešku, nechat nastartovaný motor, vložit fleš, a dát aktualizovat? Moc díky za trpělivost, nikdy jsem to nedělal. Příště budu chytřejší.
Keby si klikol tam dole na tebou zvýraznený oznam, otvorí sa ti web stránka a na nej "zoznam vhodných vozidiel...." Bohužiaľ zoznam aktualizujú v starom zozname. Nerieš, ber ako fakt. V zozname overuješ dostupnosť novej verzie.
Máš to dobre. Postupuje podľa krokov ako si napísal. Je to ok. Flešku si mal dať do počítača pred sťahovaním. Rovno by ti to na ňu nahralo aktualizáciu.
Ak by si nabudúce stiahol verziu, ktorá je už v aute, upozorní ťa to, že už je v aute najnovšia verzia.
Chalani otazocka ... stiahol som si aktualizaciu na Sportage , potrebujem to prekopirovat na usb, ako to tam ma vyzerat , 1 koren subor Sportage 22, alebo viac suborov co su v nom /asi 4/.? Dik
Tak jak se ti to stahlo do urcene slozky v PC, tak presun obsah te slozky do rootu USB. Nevytvarej zadny podadresar. Auto ti pak samo naznaci, zda to je spravne, kdyz tu aktualizaci najde po pripojeni USB.
cee'd (2007), Hyundai Santa Fe II (2007), Sorento II (2010), Sorento II (2013), cee'd GT II (2017), Sorento IV (2021), Stinger (2017), Sportage IV (2017), Sorento III (2018)
Par otazok nakladiem aj ja, ak dovolite: 1. Musi byt klucik ocisteny od inych veci, foldrov, suborov? 2. Aky format musi mat? 3. Zvladne to precitat aj 256GB klucik?
Tak dnes úspěšně nainstalováno. Díky moc zdejším poradcům!!! Ještě se zeptám, když jsem instaloval (45min) nechal jsem běžet motor...psalo mi to, že můžu vypnout vozidlo, a aktualizace pojede dál...může se tedy zhasnout motor? To pro příště. Teď mám mezi verzema softu napsáno OTA aktualizace k dispozici...znamená to, že když zaškrtnu volbu automatické aktualizace, tak se to už bude aktualizovat samo?
tom247 píše:Par otazok nakladiem aj ja, ak dovolite: 1. Musi byt klucik ocisteny od inych veci, foldrov, suborov? 2. Aky format musi mat? 3. Zvladne to precitat aj 256GB klucik?
1. Updater ti ho naformatuje pred kopírovaním dát. 2. Porieši ti to updater sám. 3. Vyskúšaj. Ja používam 128 GB kľúč.
Zhrniem. Keďže updatujem takmer každý deň, tak používam kľúč len pre update navi. Updater ho pred každým nahrávaním formátuje. Preto používajte usb kľúč bez údajov.